Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jeremiasz (templariusze) vs. Anubis (luteranie)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 12:27 pm    Temat postu: Jeremiasz (templariusze) vs. Anubis (luteranie) Odpowiedz z cytatem

Wczoraj rozochocony wygrana z Wicem ucieszylem sie ze pojawil sie na ccg Anubis. Bylem pewny ze tym razem nie dam mu sie latwo ograc wiec z ochota zasiadlem do gry.
I faktycznie nie podeszly mu kompletnie karty, skorzystal z daru losu i zonow nic :/ zadnej stajni. Przystapilem wiec pewny siebie do ataku.
W drugiej i trzeciej turze najechalem mu wodza zdobywajac 28 punktow - gral gabrielem zdaje sie... potem jeszcze przyblokowalem mu zasoby zlota i mialem nadziej ze moja wygrana jest tylko kwetia czasu.. jednak sie mylilem, popelnilem blad dajac cale wojo do ataku... dostalem zdrajce i bestal stal sie luteraniem. Potem Anubis odzyskal zdrajce czego zupelnie sie nie spodziewalem i znow bestal mnie zdradzil :/ wtedy dostalem utrate potencjalu i moj zdrajca zostal odrzucony... myslalem sobie ze i tak mnie nie najedzie bo mam 2 pacyfistow na reku jeszcze a tu prosze - 2 przemysla! :/ I notre jego a dotego najazd na wodza i anihilacja 2/3 talii :/ ...
Kombinowalem jeszcze przez jakis czas ale niestety te 28 punktow to wszystko co moglem zrobic... mialem wiecej woja na obronie niz Anubis w ataku ale zagral smierc z oblokow i bylo pozamiatane... kropka.

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, pech i rzeczywiście decydujący błąd, ale przede wszystkim pech :/
Trochę jak w moim stylu Wink Chciałbym dodać do tego tematu, że czasem są zaskakująco beznadziejnie potasowane karty na ccg -aż się dziwię temu programowi, bo przecież to zupełnie losowe, a nieraz jest gorzej potasowane niż w realu :/

A dla Anubisa oczywiście Szacun i Pozdrowienia Smile

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum