Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Gabriel) vs Dungal (Elijah)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 8:25 pm    Temat postu: Wicu (Gabriel) vs Dungal (Elijah) Odpowiedz z cytatem

Dziś spotkaliśmy się z Dungalem u mnie. Napierw dałem mu wycisk na pakerni, a później poszliśmy rozegrać rewanż.
Triada vs Triada czyli to co u nas prawie nigdy się nie zdarzało. Początek należał do mnie. Już w pierwszej turze udało się zamknąć bramkę patryjarcha+lotnik więc był spokój z najazdami. Doszły ziemie i trochę powstrzymywajek na rąsie więc nie było źle.
Dungal musiał ratować się Darem Losu i przez kilka tur nie wykładał nic, czekał aż podejdą karty. No i warto było czekać. Powoli ale konsekwentnie zbierał co lepsze karciochy i rósł w siłę. Doszły mu stajnie i 2 jezdnych ale postanowił jeszcze posiedzieć na obornie.
W między czasie Dungal dostał Melancholię, a mi udało się wyłożyć Obóz Szkoleniowy i zacząłem zbierać siłęSmile
Dungal skutecznie mnie powstrzymał rzucając plagę Smile miałem już chyba z 10 bydła wyłożone, no ale gramy dalej Smile
Znów szybko udało mi się zamknąć bramkę więc mogłem się rozbudowywać. Doszło trochę woja, dungalowi też dwóch jezndych więc postanowiłem ich rozmontować moją piechotą. Przeniosłem jednego na ofens, zagrałem motywacje i zajarany myślę sobie że teraz pojadę dwóch. Ale nic z tego 2x szarża i moje chłopaki gryzły ziemie.
Dungal zagrał kombosa na wyłożenie woja i urzywając kamuflarzu pojechał mi obóz.
Chwilę później wszedł mi drugi obóz i pare budynków więc otoczyłem go żeby mi tak łatwo nie pojechałSmile
No ale Dungal używając kamuflarzu i mając 5 woja na ofensie chciał zrobić rzeźnie, poszła jedna zmianka więc zostało i 4 i gdybym nie zagrał zdrajcy to Dungal by wygrał.
Wtedy wynik brzmiał 41:13 dla Dungala.
Ja wyłożyłem wojo, rozpocząłem konrtofensywę i zgarnąłem mu 2 stajnie. Nie było już miejsca żeby wykładać ich więcej wojska. Dungal czekał na szczęście i miał je.
Weszły stajnie 4 woja i kamuflarz Smile
Więc sprawa wydawała się przesądzona ale po zagraniu tej karty odpowiedziałem skupieniem, zresztą miałem jeszcze trochę powstrzymywajek na ręce Smile i Dungal skapitulował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka była jedną z najlepszych solówek jakie rozgrywałem Very Happy
Szala zwycięstwa, przechodziła ze strony na stronę, combosy sypały się gęsto, zwrotów akcji mało tyle widziałem w partii na 2 Wink

Znowu Elijah chciał nauczyć Gabriela kto tu szefem w tej Triadzie, ale po zażartej wojnie domowej, w której krew lała się potokami, trupy walały się pod nogami, a niebo było szare od dymu, musiał oddać laury swojemu przeciwnikowi, uznając z honorem jego przewagę.

Ale taki przywódca jak on nie poddaje się nigdy, wkrótce potem jak odjechał na swym rumaku, Patriarchowie ujrzeli w swych morderczych wizjach, jak na czele szarżującej kawalerii pustoszył osady Gabriela, a także innych plemion.

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka była naprawdę ostra:) Dungal opracował naprawdę solidną talię, przeciwko której gra się bardzo trudno.
Graliśmy 2 godziny więc walka była naprawdę pasjonująca.
Szacunek dla Dungala za dobrą grę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak Dungal... teraz stales sie naszym guru Wink
Bardowie calego mrocznego raju przez dlugie lata beda snuli piesni o wielkim przywodcy imieniem Dungal a ty sam staniesz sie legenda...
szacun!
Cool

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ironhead
Szeregowy


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pięknie panowie. Pozazdrościć tak udanej gry w 2 osoby. Dungal, dobre podsumowanie i epilog Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Tobie Wicu należy się większy szacunek- zawsze będziesz moim niedoścignionym wzorem w DE. Muszę napisać, że ja tą talię konstruowałem na przestrzeni wielu walk, a Wicu zmiótł mnie przygotowaną po siłce na poczekaniu Wink

Czekam na te wspaniałe słoneczne dni, kiedy nasza pomorska Przynależność rozegra pełne chwały batalie z innymi Plemionami tego Mrocznego Raju zwanego Polską ,w tym także z takim rzeźnikiem jak Ty Ironhead Wink

Jeremiasz szykuję się mentalnie do starcia z Twoim Klasykiem, ciekawe czy guru Cię pojedzie Twisted Evil

Pooozdroo All

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum