Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu (Gabriel) vs Drone (Sand)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 3:31 am    Temat postu: Wicu (Gabriel) vs Drone (Sand) Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy dziś z Dronem partyjkę na ccg, nie obeszło się bez przeszkód. Umówiliśmy się na jedno combo zaliczka+ograbienie. Start udał mi się ładnie poszły stajnie i kopalnia wiec na dzien dobry w sam raz. Poczęstowałem Drona ograbieniem na co odwdzięczył mi się zaliczką, na szczęście weszło poszukanie i odnalazłem wyrzeczenie więc można było grać. W drugiej turze przy dobieraniu kart Drone rzucił zacznijmy od nowa (też akurat miałem na ręce:) ) Drone miał pecha bo nie podeszły mu karty ani przy rozdaniu ani przy freszu, ale graliśmy dalej. Niestey gra sypnęła się kiedy zagrał poszukiwanie, a save zrobił się na końcu mojej pierwszej tury. Czyli chwilowo wiadomo było co będzie się działoSmile
Powtórka z rozrywki i ponownie z jego strony zacznijmy od nowa Smile
Weszło mi wojo w sam raz na najazd i zgarnąłem mu złoto więc Drone miał coraz większy problem.
Później zagarnąłem pz i tłuklismy dalej. Na nieszczęście dla Drona obdarowałem go zaliczką, ale odwdzięczył mi się utratą potencjału i dobrobyt powędrował na stos odrzuconych.
Na niewiele się to zdało bo najechałem go ponownie i zabrałem złoto.
Jako że nie było zbyt dużo czasu na grę to zakończyliśmy partię. Drone przyznał mi wygraną, która przy sytuacji na stole była tylko kwestią czasu.
Mam nadzieję że spotkamy się kiedyś ponownie i będziemy mogli rozegrać rewanż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Drone
Sierżant


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 145

PostWysłany: Wto Sty 09, 2007 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, pewnie że rewanż Smile. Co kart u mnie na ręce...tragedia. Nigdy tak źle mi nie doszło. Przy pierwszych 7 kartach, potem DAR LOSU też nic nie dał i w drugiej turze Fresh Start, również nie zdał się na wiele. No cóż jak karty nie idą to nawet Rambo nie przeskoczy. po Freshu miałem na ręce 3 Czasy Pokoju, Wichry i ani jednego wojaka Stajnie i coś tam jeszcze.

Ehh. Gratuluje Wicu.

_________________
"Ruch i szar?a!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum