Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wicu vs. Jeremiasz part2

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 6:29 pm    Temat postu: Wicu vs. Jeremiasz part2 Odpowiedz z cytatem

Niedawno zagralem z Wicem. Rzecz jasna na ccg.
Wiadomo kim gralem. On gral horda - huseinem. Ale zdziwil mnie mocno bo okazalo sie ze sama piechota... choc nie powinna mnie to dziwic skoro wczesniej grajac luteranami tez uzywal tylko piechoty.
Od razu ruszyl do ataku. Mimo ze ja zaczynalem i wylozylem notre i wojkow. Niestety tylko 2ch. Zaraz potem on wylozyl mase wojakow chociaz z mala ilosci wb i dostalem susze i piryt. Musialem wywalic notre ale sie nie przejalem bo mialem na rece drugie. On znow wylozyl woja i probowal najezdzac ale go zablokowalem. Zagral wiec zacznijmy od nowa... troche mnie zmartil bo mialem dobre karty chociaz cierpialem na brak zlota. Ale wyciagnalem notre i zloza mineralow + jakis wojo + cos jeszcze... wiec w mojej turze obudowalem notre zlozami ale na dlugo go to nie powstrzymywalo. Wojo dochodzilo mu w kazdej turze w duzej ilosci.
stralem sie robic co kolwiek ale dostalem ograbienie + zaliczke... potem znow zaliczke... i jeszcze klopoty z surowcami... jednym slowem duzo wkorwiajacych kart. Ot cala strategia Smile Ale sie sprawdza. Sam kiedys uzywalem Ograbienia + zaliczka i tak wlasnie wica rozwalilem wiec teraz odplocil mi podwojnie Very Happy
Mimo ze sam tak gralem uwazam ze to pozbawia gre przyjemnosci ale ma to sens i nastepnym razem bede przygotowany !! Smile
Ostatecznie rozwalil mnie Wicu do 0 i to dosc szybko.
gratulacje.

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Testowałem nową talię, mimo tego że wygrałem to nie jestem z niej do końca zadowolony. Gdyby Jeremiasz odpłacił się zaliczką to mógłby być problem.
Dzięki za grę może za jakiś czas znów uda nam się zmierzyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apeluję do wszystkich grających solówki o wyrzucenie combosu Ograbienie+Zaliczka.
Całkowicie.
Przecież równie dobrze moglibyście naprzeciwko posadzić dziecko z talią do Piotrusia, a sami grać swoim Dark Edenem. Na to samo wychodzi.
:pukel: :puker:

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum