Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ephraed vs. Ironhead (obaj Abdulem)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ephraed
Szeregowy


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 58

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 12:17 am    Temat postu: ephraed vs. Ironhead (obaj Abdulem) Odpowiedz z cytatem

Moja pierwsza pełna gra na ccg i od razu taka jatka. Szybko prowadziłem 47:0 i gdy już myślałem że jest po grze Ironhead zaczął się podnosić z ziemi, ostatecznie zdobywając 50 punktów w jednej turze Exclamation

Ironhead Szacuneczek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drone
Sierżant


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 145

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Godne podziwu. Szacun dla Ironheada. Ephraed... albo miałeś totalnego pecha, albo on wyjątkowe szczęście Razz

pozdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no szacun dla Ironheada.
Mysle ze szczescie mialo tu sporo do powiedzenia ale nie mozna lekcewarzyc przeciwnika. Ironhead jest poprostu dobry. Ostatnio rozgromil moich templariuszy bodajze horda bez najmniejszego wysilku. Ile to bylo... 3 rundy? 4? ... ja probowalem talie oparta na legionistach templarsow ale nie udalo sie.

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl


Ostatnio zmieniony przez Jeremiasz dnia Sob Sty 06, 2007 12:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O żesz ty! Ironhead wyrósł na potęgę. Wg moich obliczeń tylko mi udało się z nim kiedykolwiek wygrać Shocked
Ktoś się pochwali jeszcze zwycięstwem z nim?
Grałem z nim chyba jego pierwszą gierkę, odkąd rzucił DE lata temu. Już wtedy zauważyłem, że jest uważny jak mistrz szachowy.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ironhead
Szeregowy


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż sie zaczerwieniłem Embarassed Very Happy
Tak, to była ciężka potyczka. Dostałem zaliczkę i co turę nową cenę wojny. Ale powstrzymywajek też miałem sporo. Chociaż ze dwa razy myślałem, że już po ptokach. Pierwszy raz po pladze a drugi to podajże jak ephread zapomniałeś połączyć wojów w grupy i prawie nic nie zaatakowałeś. Pewnie jeszcze nie byłeś obyty dobrze z interfejsem.
Generalnie myślę, że obaj mieliśmy trochę szczęścia i trochę pecha. Tak na zmianę. Przecież wynik 50:47. Niemalże remis.
O! Nie raz dostałem. Co najmniej ze dwa razy z Banhusem i raz z Anubisem. To na pewno.

Miło mi, że na forum panuje kultura i gracze szanują się wzajemnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ephraed
Szeregowy


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 58

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanujemy się bo jesteśmy jedną wielką rodziną Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum