Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drone (Sand) vs Anubis (Hussein)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drone
Sierżant


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 145

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 9:55 pm    Temat postu: Drone (Sand) vs Anubis (Hussein) Odpowiedz z cytatem

Solóweczka pierwsza klasa. Na początku obaj defensywnie. Obu nam doszły stajnie w pierwszej turze. Ja dzięki Składowi mogłem schować kilka kart. Anubis grał szybką talią ok 60 kart. Ja miałem prawie 90 w talii. Anubisowi doszedł kombos Żeglarz i Prorok. Postawił na bramce i zadowolony. Miałem szczęście i doszło mi Śmierć z Obłoków. Wziąłem mu dwie Stajnie. A że chłopak miał na sobie Zaliczkę jeszcze. To wolno mu szło. Mimo że wcześniej wertował karty jakby strzelał z karabinu. No i potem stało się. On poszedł bydłem na Oddział i chciał mi zdjąć wojaka. Nie udało mu się (Czas pokoju). Potem najechał mi Krainę bo miałem pustą bramkę. Broniłem się kartami: Zdrajca (jednak zdrajca za moment dostał Zmianę Rozkazów), Straszliwe, itd. Wreszcie zabrał mi Skład. Było 26:9. Potem moja tura bodajże 7. Doszły mi karty. Najpierw dwa razy Poszukiwania. Wziąłem Ograbienie i Przemyśla (tak w razie czego). Potem poszło Ograbienie, potem Plaga. Poszło duuużo bydła jego i mojego. Ale dzięki temu nie miał kombosa na bramce. Potem Wystawiłem dwóch Kawalerów i Zacznijmy Od Nowa. Dobraliśmy nowe karty. Doszło mi trzech wojaków od razu wystawiłem. Anubis był totalnie zablokowany bo miał Zaliczkę i zero kasy. Potem zagrałem Poszukiwania (bo mi doszły) i wtedy Anubis już wiedział...poddał grę. Skrócił swoje męki. Ale gra była naprawdę ostra. W 1 turze wszytko się zmieniło. Ale była to najdłuższa tura w grze. Naprawdę super się grało. Ostra wymiana.

pozdr Anubis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście się wtrącę swoim profesorskim tonem.
Zmiany rozkazów nie można zagrać na Zdrajcę w czasie najazdu, bo wtedy już zostali wyznaczeni najeźdźcy.
A do solówek to jeszcze zrobię osobne zasady...

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aksal_se
Sierżant


Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 125

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawik a skąd wiesz że zmianka była zagrana w trakcie najazdu? Może Anubis zmianką otworzył bramkę po nieudanym najeździe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drone
Sierżant


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 145

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Aksal_se. Otworzył sobie bramkę.
_________________
"Ruch i szar?a!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum