Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

22.07.2012 Żyrardów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 12:23 pm    Temat postu: 22.07.2012 Żyrardów Odpowiedz z cytatem

W niedzielę spotkaliśmy się w Żyrardowie na przedawangardowym treningu. Ja zagrałem piechotą Legionu, Ironhead miał Abdula i Gabriela, Szczuba grał łysymi na Montagne'u.

Iron zagrał Gabrysiem, a Szczuba miał Wpływ Hardinga i Wyspiarzy oprócz bandy Żandarmów.
To była gra bez historii. Ironheadowi pojechałem na początku stajnie i wodza i czekał długi czas na kolejną, pomimo tego, że złota nie brakło, do 10ciu parę razy dobrał, a i Zacznijmy latały gęsto. Szczuba miał inny problem - Nadejście Valpurgiusa. Co się pojawiało, to Wpływ musiał ściągać i Wyspiarze mu łapę zapychali. A u mnie paru Gommorów wyszło i posprzątało.
Wynik: Stawik 50, Ironhead 9, Szczuba 0

Iron się wkurzył i wziął Abdula. Szczuba i ja tylko pogmeraliśmy z lekka przy taliach. Z rozgrywki niewiele pamiętam, grunt że Gommorom udały się dwa double najazdy. Szczuba nadal miał kolosalne problemy z wystawianiem Wyspiarzy. Miałem w talii tylko 2 Valpurgiusy, ale co się jednego nie wyrzekł, to powracał drugi w czym wydatnie pomagały wszechobecne Zacznijmy od Nowa. Liczba bydła, które może wystawić i utrzymać Abdul nas przygniotła.
Wynik: Stawik 38, Ironhead 50, Szczuba 9

Szczuba nieco przeprojektował talię. Tym razem sobie z dołączanymi kartami nie poszalałem. Konsekwencje mnie stłamsiły, na koniec gry miałem chyba tylko Znajomości. Ale i tak Gommory zrobiły swoje. Długo trzymaliśmy hordę Hordy w szachu, ale w końcu nas stratowała. Wspomniałem już o niewyobrażalnej ilości wojowników na stole?
Wynik: Stawik 38, Ironhead 50, Szczuba 10

Ironhead wrócił do Gabriela, jak to określił Szczuba "bo znudziło mu się wygrywanie". Szczuba chyba w tej grze (lub już poprzedniej, nie pamiętam) wywalił Wyspiarzy. Ja ograniczyłem ilość kart dołączanych, dorzuciłem też Podziały Bogactwa, dwóch takich przeciwników aż się o to prosiło.
Gabriel tym razem nie miał problemów ze Stajniami, Iron ruszał się pierwszy i pierwsze co zrobił, to zapłacił 3 Wink Udało mi się nawet szybko sprzątnąć mu Stajnię, ale chyba druga już stała, czy też ją zaraz wycignął z talii. Odcisnęło to swoje piętno na grze. Koni było dużo, zwłaszcza pod koniec i inni wojownicy mieli tylko turę, żeby się wykazać, potem stawali się łowną zwierzyną. Gra była długa i zacięta. Szczuba dość szybko upykał 28 PZ, Ironhead 40. Szczuba dał mi jeszcze najechać drugie Stajnie, razem z Polem Minowym miałem 27 PZ. I zaczęła się karuzela, praktycznie co turę ktoś mógł wygrać. Poszło mnóstwo powstrzymywajek, po czym Szczuba nas wykończył. Walka była do ostatniej karty, bodajże o 1 WB najechał, żeby dobić idealnie do 50 PZ
Wynik: Stawik 27, Ironhead 40, Szczuba 50

Ironhead się zawinął, a ze Szczubą zagrałem jeszcze solówkę. Na początku dochodzili mi wojownicy i mogłem go pocisnąć. Ale on w pierwszej turze wystawił Skarbiec i Skład i ciągle miał jakiś Dobrobyt albo 2 przyklejone. Potem jeszcze doszedł mu Zdrajca i 2 razy użył nań Ja to Wezmę.
Wynik: Stawik 50, Szczuba 12


Combosów było co nie miara, ale z głowy mi poleciały.

Podział Bogactwa, atak. Szczuba broni się Potencjałem, Iron używa Berserka. Szczuba wyciąga Ukryte Bogactwo ze Składu i go przebija. Iron atakuje drugim koniem i Szczuba wyciąga ze Składu Potencjał... i jeszcze jedno Ukryte.

Żeby oczyścić rękę wyrzekam się Valpurgiusa i wystawiam kolejnego przed moim braniem. Fajny combos przyklepuje Szczuba wyrzekając mi się drugiego Valpa. A talia dopiero się przewinęła, więc długo nie wracał.

Szczuba najeżdża, Przewaga Taktyczna, Potencjał dla Szczuby i zostaliśmy bez kart. Ironhead rzuca Zacznijmy od Nowa. Dobraliśmy karty. Bida. Ironhead się nie broni. To teraz ja rzucam Zacznijmy. Przejrzałem talię, miałem w niej na tą sytuację tylko Zdrajcę i Plagę. Doszedł Zdrajca.

Nie wspominając już o zawsze pomocnych Przewagach Taktycznych. W pewnej turze zużyłem Ironowi chyba 3 Szarże za pomocą tych małych +3.

Było tego więcej, ale pozapominałem. Wiem na przykład, że mi nie wyszedł najazd 4 Gommorami, bo mnie chłopaki zarzucili kartami, ale szczegóły uleciały.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum