Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szczubaśnie 21.01.2012

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Sty 23, 2012 2:17 pm    Temat postu: Szczubaśnie 21.01.2012 Odpowiedz z cytatem

Nadejszła wiekopomna kwila, żeśmy się spotkali w końcu na granie w 2012. Decado zamarudził, więc zagraliśmy najpierw trójkę. Szczuba zagrał Bractwem na Montagne'u, Anubis koniami na Gabrielu, tylko z trzema powstrzymywajkami. Ja zagrałem śmiszną talią na Abdulu. Jej idea polega na trzymaniu na bramce Uroxa, odpieraniu ataków i rzucaniu śmisznych kart - Ludzkich Tarcz, Musimy Jeść, Skromnych.
Wynik gry był łatwy do przewidzenia, ja ze Szczubą mieliśmy razem 14 wojów, kontra konie... Udąło mi się wbić Uroxem z Szarżą w szczubowy Skarbiec, potem ubić w ataku Ciężkiego=Ludzka Tarcza i Skromne. I ten Urox z Tarczą przeżył prawie do końca gry, ale nic więcej nie upolował. W pewnym momencie Anubis pojechał mi obie Rzeźnie, więc do końca gry miałem już tylko gówa dwóch wojów na planszy, Szczuba z natury swej talii mógł mieć tylko 4, a koni u Anubisa jak mrówków. Szczuba pojechał mi 2 Żyzne ziemie, a potem konie nas wdeptały w glebę. Ja skończyłem grę z 5 śmisznymi kartami na ręce...
Szczuba wykonał fajny numer. Nie miał Pism, woje zalegali mu w ręku. Gdy Anubis najechał mu Skład, wsadził tam czterech z ręki i Skład dał najechać.
Wynik: Stawik 22, Szczuba 24, Anubis 50

Decado przybył, wylosowaliśmy się. Zmieniłem śmieszną talię na Leitheussera, Decado grał takim zwyklejszym Abdulem. Mało z tej gry pamiętam.
Hitem było dociąganie po Zacznijmy od Nowa. Miałem czołga na planszy, a do ręki doszły mi 4 Blitztanki! Nie miałem paliwa, nie miałem złota, ale miałem Wspólne fundusze. Wystawiłem je, a Szczuba od razu wydał 10 na Wpływ Hardinga, żebym mu kasy nie wydał... W tej turze do akcji poszły więc tylko 2 tanki i samolot i wiele nie wskórały. Ale w sumie szło nam dobrze, dziubaliśmy po miejscu co turę, a przeciwnicy mieli pecha w kartach, np. Hordzie po Pladze nie doszli żadni woje.
Wynik: Stawik+Szczuba 75, Decado +Anubis 10

Anubis zmienił talię na Marcusa, piechota Legionu. Na początku gry Zacznijmy sypały się jak jesienne liście, a do ręki co i rusz wracały mi Wyrzeczenia, których miałem tylko 2 w talii. Dzięki temu Szczuba nie poszalał.
Z początku przeciwnicy nas przycisnęli, tura po turze najechali w sumie 4 miejsca. Obaj mieli Składy, a my nie. Ale wybroniliśmy się, przeszliśmy do kontrataku, jeden Skład najechaliśmy, drugi zginął przez Przelicz to! w trakcie najazdu. Potem pojawiły się nasze Składy.
Udało mi się zwjaszyć niezłą akcję. Spotkanie na Szczycie. Okazuje się, że Anubis ma Wspólne Przedsięwzięcie i może mi przerzucić 2 Gommory i Bliztanka. Ja mam 2 czołgi i bodajże 3 samoloty, dysponuję też 3 Szarżami. Decado nie ma wojów, a Szczuba tylko Indygo w ataku. Najeżdżam Decado jednym czołgiem. Zdrajca i ma bramkę. Indygo wróciła na bramkę Zmianą Rozkazów. I nici z najazdów Ziemią. Pojechałem tylko 3 miejsca z powietrza. Ale to tylko odwlekło nieuniknione. W tej grze Anubis anihilował Szczubie prawie całą rękę, a ja zagrałem Wiatr Przemian w dobrym momencie, Decado nie miał ruchu, a Szczuba nic nie wystawił w tej turze.
Wynik Stawik+Anubis 75, Decado+Szczuba 38

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum