Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przedświąteczne solówki. Czewa.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cormak
Kapitan


Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 275

PostWysłany: Czw Gru 22, 2011 5:08 pm    Temat postu: Przedświąteczne solówki. Czewa. Odpowiedz z cytatem

Los tak chciał, że do Czewy zawitał Noza i było w końcu z kim pograć w DE ! xd

Czas pozwolił zagrać tylko 2 razy, ale zawsze coś.
Noza grał na mocno dopakowanym ilością kart Gabrielem - prawie jego klasyk
Ja na szybko przerobiłem moją Hordę na samą piechotę (złoto + proroctwa)

Pierwsza gra dość szybka i jednostronna. Na samym początku podeszły mi ograbienia których nie mógł zablokować i chyba 2 zacznijmy. Od trzeciej tury miałem dobrze rozwiniętą osadę natomiast Noza bez złota, budynków i wojska. Walkower.

Druga gra była baaardzo dobra. Dawno nie grałem takiej solówki.
Prawie 1,5h. Oboje mieliśmy nie najgorszy start. Tłukliśmy się równo przez prawie godzinę jednak nie zdobywając żadnych PZ.
Doszło do takiego momentu, że prawie wszystkie karty kluczowe były zanihilowane. Oboje mieliśmy potężną ekonomię, składy pełne kart do obrony. Wyglądało na to, że tylko kwestią czasu jest aż Noza mnie po prostu zgniecie coraz większą ilością koników.
I tutaj zwrot akcji, doszedł mi Terroryzm (1 w decku, właśnie na takie okazje)którym z powodzeniem wysadziłem jego Skład!! (poszły tam Jeszce jakieś ostatnie przemyśle, ale suma sumarum wyszło na moje)
To było kluczowe, wszystkie karty defensywne pewnie tam były, wtedy wywaliłem 4 zmiany rozkazów przepchałem się przez resztę bramki i 50 PZ w jednej turze ;]

Przypomniałem sobie co to DE i dlaczego go tak lubię ;] Mam nadzieję, że na święta jak wszyscy zadokują w domach coś jeszcze pykniemy.

_________________
We do not choose War, the War chose Us!
For the Horde!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum