Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Trochę grania z Pomorza - 22, 25, 26.10.2011

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 9:34 am    Temat postu: Trochę grania z Pomorza - 22, 25, 26.10.2011 Odpowiedz z cytatem

We wtorek (25.10) wieczorem wpadli do mnie Dungal i Privian na kilka partyjek dark edena - skończyliśmy w środę Wink
Wcześniej, w sobotę (22.10) z tego co wiem chłopaki zagrali jedną gierkę u Dungala w składzie - Dungal, Privian, Danek.

Nie chwalą się coś tą grą więc ja zamieszczam szybki opis jakim uraczył mnie Privian.

Dungal grał templarsami na Verageu, Danek Rasputinami na Kommendacie a Privian chyba Hordą na hussainie.

Druga tura i Danek zdobywa 16PZ na przywódcy Dungala.
Trzecia tura i kolejne 16PZ na Dungalu dla Danka, a Privian ratuje się zdrajcą, za to dostaje ograbienie od Danka.
Czwarta tura, Privian ratuje Dungala zmianką przed najazdem Danka. Sam próbuje najeżdżać Danka zdrajcą Blitztankiem ale Danek najpierw rzuca błędne mapy i kieruje go na swój bazar, a potem jeszcze ten bazar wysadza. Privian znów dostaje ograbienie.
Tura piąta - Privian zdobywa Dankowy tunel pary i zagrywa plagę. Dostaje też kolejne ograbienie.
Kolejne dwie tury nic się nie dzieje, poza tym, że Danek 4ty raz ograbia Priviana.
Następne dwie tury i Dungal zdobywa bazar Danka, Privian dostaje piąte ograbienie, a Danek kończy najazdami na wodza Dungala i kopalnię Priviana.

wynik:
Dungal 6, Danek 50, Privian 13.



We wtorek zagraliśmy 5 gier i jeszcze 2 w środę.

gra 1.
Privian - horda na abdulu - standardowo kupa bydła.
Dungal - luteranie na cainie - 10 pojazdów i próba podwójnych najazdów dzięki przywódcy.
Jeremiasz - luteranie na jonahu i piechota na złocie.

Plan miałem taki, aby osadę bronić tworząc grupę ze wszystkich wojowników jakich mam łączonych w grupie z patriarchą i osobno trzymanymi żeglarzami. A do tego zagrywać przemiany aby obrana była z każdej taktyki. Muszę przyznać, iż mimo słabego początku plan się sprawdził. Chłopaki w zasadzie nie mogli mnie ruszyć więc tłukli się wzajemnie. Dungal mając tylko 5 wojowników którzy mogli atakować nie wiele zdołał podziałać, a ostatecznie wygrał Privian.

wynik: Privian 50, Jeremiasy 42, Dungal 18

gra 2.
Privian + talia bez większych zmian.
Dungal - jazda legionu na nefarycie - same stajnie i kłopoty.
Jeremiasz - horda na abdulu - same rzeźnie, kłopoty i dobrobyty.

Gra była szybka.
Karty podchodziły mi aż miło, ale nie tylko mi. Tłukliśmy się jedynie jakieś 30 min po czym wygrałem.

wynik: Privian 27, Jeremiasz 50, Dungal 9

gra 3.
Talie bez zmian.
Gra nieco dłuższa - o jakieś 5-7 min Wink
Tym razem karty nie podchodzą mi tak dobrze. Privian załatwia mnie zaliczką i ograbieniami po czym wieńczy dzieło zniszczenia ogrywając mnie do zera. Dungal zdobywa całkiem sporo punków.

wynik: Privian 50, Jeremiasz 0, Dungal 29

gra 4.
Privian i Dungal talie bez zmian, ja wyciągam templariuszy - montagne, kupa złota i silna piechota Smile

W tej grze nie daję przeciwnikom żadnych szans kontrolując rozgrywkę od początku do końca. Szybko wystawiam potrzebne miejsca - notre, skład, skarbiec - piechota rośnie w siłę i rozwalał chłopaków do jaja!

wynik: Privian 0, Jeremiasz 50, Dungal 0

gra 5.
Dungal raz jeszcze sięga po luteran, tym razem wspomagając ich krukami.
Pozostałe talie bez większych zmian.

Znów rozgrywka należy praktycznie do mnie, choć tym razem Privian depcze mi po piętach! Luteranie się nie bardzo sprawdzają i Dungal gra tym razem głównie w defensywie. A horda i templarsi szaleją, na zmianę zdobywając punkty!

wynik: Privian 46, Jeremiasz 50, Dungal 9

koniec wtorku.

Środa:
Dwie szybkie rozgrywki przed południem, zanim chłopaki pójdą na pociąg.
Privian - horda
Jeremiasz - templarsi
Dungal - legion

Obie gry pod moją niemalże całkowitą kontrolą.

wyniki gry 1(6): Privian 0, Jeremiasz 50, Dungal 0
wyniki gry 2(7): Privian 13, Jeremiasz 50, Dungal 0


i to by było na tyle!
pozdro i dzięki za grę! Smile

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum