Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Żyrardów 16 07 2011 - solówki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Skoq
Szeregowy


Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 50

PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 12:10 pm    Temat postu: Żyrardów 16 07 2011 - solówki Odpowiedz z cytatem

Spotkaliśmy się z KenObim na kilka solówek zakończonych małym handlem kartami Wink
KenObi - Legion na Marcusie (Gomory i Razydy), Ja - Montagne i złotko+piechotka (100 kart Wink )
Wyniki:
gra nr 1 - 50:0 dla mnie - mega fajne dobranie na starcie, KenObi niestety nie miał tyle szczęścia i długo to wszystko nie trwało,
gra nr 2 - dłuższa rozgrywka, miałem kłopoty bez Notre przez część gry musiałem żyć - ale doszło kolejne i znów łysi pokonali potworki Wink - 50:29
gra nr 3 - KenObi się wkurzył, dorzucił Mroczne Harmonie, ja miałem kijowe dojścia - on Gomorami pozbawiał mnie kasy najeżdżając drugim rzutem Wodza - to był dobry sposób na mnie - kasa się skończyła, łysi także Wink przegrałem 24:50 - te 24 zdobyłem jednym rzutem - jego Gomorem (Zdrajcą), Legionistą i Żołnierzem Hordy Very Happy
Grało się super - może KenObi coś dopowie w temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum