Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Partyjka na Larkeyu przed szychtą :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smok_84
Sierżant


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 120

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 8:34 am    Temat postu: Partyjka na Larkeyu przed szychtą :) Odpowiedz z cytatem

Wczoraj dnia Pańskiego 16.04.11r wreszcie miałem trochę więcej czasu aby zasiąść przed kompem i zagrać z ziomkami na Larkeyu. na początku miała być drużynówka a wyszła nawalanka, gdyż u Stawika do domu wróciła żona do domu czy jakoś tak.

A więc rozegraliśmy nawalankę w składzie:
Blitzkrieg -> komendant na pojazdach,
Noz4 -> Abdul na jeździe i trenerami mastodontów,
Smok_84 -> Abdul najprostszy jaki się da Smile żadnych udziwnień

Nie mam weny do opisywania bo gra trwała 2 godziny, było dużo resavów ze względu mojego pisania polskich znaków na larkeyu których tam nie ma.

W teleexpresowym skrócie: Blitz nie za bardzo umiał się rozbudować wystawił raptem może 6-7 miejsc, My z Noz4 atakowaliśmy siebie na wzajem jak i czołgi i samoloty Rasputinów. Zadziwiająco dobrze karty nam podchodziły Smile nie obyło się bez plag Very Happy w pierwszych 10 rundach. poleciały 3 skromne ogólnie. Jako pierwszy zdobyłem 41 PZ i się zaciąłem na kilkanaście rund (gra trwała 32 rundy). Potem Blitz zabił mi woła z 7 PZ i to tyle co udało mu się zwojować. Noz4 próbował coś powalczyć ale trochę cwaniacka i przemyślana akcja dała mi zwycięstwo Smile nie mając kart na ręku (Noz4 i Blitz) ja miałem 4, zagrałem Brak Żywności i moi dwaj Panowie z Włóczniami poszli na Noz4 zgarniając rzeźnie za 9 PZ i koniec Smile Wreszcie z mojej strony były przemyślane i kontrolowane Akcje, a nie totalny zamot. dużo [pomogło to że z Noz4 byliśmy w stałym kontakcie przez Skape Smile A z Blitzem trzeba było pisać na Log w programie.

Wynik:
Smok vs Noz4 vs Blitzkrieg
50 30 7



Proszę o komentarz osoby biorące udział w grze bo mogłem wszystkigo nie napisać Smile

Dziękuje z grę i pozdro for All Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak było.
Dokładnie tak.

Mieliśmy ze sto loadów i generalnie było śmiesznie. Smile
Przy dobrej organizacji można by kiedyś cały turniej tak rozegrać.
Jest Skype. A i przy zachowaniu podstawowych reguł dotyczących mechaniki rozgrywki (deklarowanie akcji, potwierdzenie przyjęcia zagrania itd) te gry mogły by się zmieścić w 2h.

Pozdr.

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smok_84
Sierżant


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 120

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak Noz4 pisze Skape do niezła rzecz i no nie powiem można by turniej zrobić przez Larkey. Bynajmniej jestem za, ale to nie to samo co life Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum