Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czewa 06.02.2011.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cormak
Kapitan


Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 275

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 3:59 pm    Temat postu: Czewa 06.02.2011. Odpowiedz z cytatem

trzy solówki w piwnym nastroju

Cormak- Abdul, Jazda + Proroctwa
Szczuba- Abdul, ambasady luteran + jazda luteran

Pierwsza solówka wygrana dość szybko. Zdobyłem przewagę na początkui utrzymywałem ją aż do rychłego końca

Cormak 50 : 0 Szczuba

Druga gra była już długa z niesamowitym zwrotem akcji.
Mianowicie Szczubie w jakiejś 5-7 turze udało się zniszczyć mi wszystkie budynki które miałem zostawiając bez złota wojowników, po prostu gołego. Na szczęście zaraz po tym wystawiłem bramkę prorok + kruk. Bez zmian Rozkazów których szczęśliwie nie dociągał byłem bezpieczny. W tym czasie mnie doszły 4 Dobrobyty a Szczubę zarzuciłem Cenami Wojny. Co w efekcie skutkował tym, że z tury na turę byłem coraz silniejszy a Szczuba słabszy. Ostatecznie udało mi się wygrać w jednej turze zdobywając 50 pz.

Cormak 50 : 38 Szczuba

Przed trzecią grą Szczuba dość mocno zmodernizował deka ( z 10-15 kart) ja zostałem przy tym samym
Gra była długa, wyrównana, i bardzo zacięta. Atak za atak najazd za najazd tak do samego końca, bez tury przerwy. Ostatecznie Szczuba podziurawił mi moją osadę tym samym wygrywając.

Cormak 22 : 50 Szczuba

_________________
We do not choose War, the War chose Us!
For the Horde!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum