Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Napad na Kraków" czyli Smok_84 vs Seku vs Noz4

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smok_84
Sierżant


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 120

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 9:36 pm    Temat postu: "Napad na Kraków" czyli Smok_84 vs Seku vs Noz4 Odpowiedz z cytatem

Jest dzień 7 września 2010 r. dostaje wiadomość tekstową z rana podczas pobytu na siłowni że Noz4 i Seku zapraszają mnie do grodu Kraka na małą nawalankę

Niestety Krecik nie mógł ze mną jechać gdyż miał następnego dnia do szkoły na 8:00.

A więc wsiadam w mojego gazowego Golfika i jazda autobaną, 130 na liczniku, muza hula. Noz4 specjalnie kazał rozkopać Kraków (spotkanie miało być na 17:30 a ja dojechałem o 18:35, 1.5 godziny błądziłem po Krakowie zanim dotarłem do galerii Kazimierz) bo jego koniki się bały moich pożeraczy trawki Razz że wpadną i zjedzą wszystko, a one same padną z głodu Razz Jak się później okazało Noz4 przybył za Legionem co mnie bardzo zdziwiło bo myślałem że będę się mógł się odegrać za minimalną porażkę w nawalance która odbyła się w Częstochowie w trwała ok 2 h.

Po tych wszystkich problemach zasiedliśmy wreszcie do gry:
-Noz4 legion ciemności na Wielkim Henryku Marcusie,
-Seku jazda Półksiężyca na Abdulu,
-Smok_84 jazda Półksiężyca na Abdulu (wspomagana mega kartami od Dziobaka)

Talie miałem standardową ale po tych grach ulegnie trochę zmianie bo mam za dużo kart a chce złożyć ja po swojemu. Dzięki Dziobakowi moja talia jest już kompletna w 90% (same oryginały, zero proxów).

A więc przechodząc do sedna sprawy zagraliśmy dwie gry. Pierwsza zacięta, a druga szybka i jednostronna (niestety przez moje błędy, które dalej popełniam).

Pierwszej gry nie skończyliśmy bo czas wyznaczony na nią minął. W tej grze każdy jechał po każdym. Jeżeli dobrze pamiętam pierwsze punkty zdobył Seku na mojej krainie, potem długo nic. MI karty nie podchodziły wogóle Sad Zacięte pojedynki, Plagi, Ulewy, Czasy pokoju, itp. W pewnym momencie zaatakowałem Noz4-a + Skromne i pierwsze punkciki dla mnie Smile ale niestety znów dobrano się do mojej krainy po wyeliminowaniu bramki a znów punkty dla przeciwników Sad Następnie ze 2-3 rund nic, zero PZ a czas uciekał. ja znów atak i znów skromne tym razem chyba na Seku się to odbiło. Nadeszła ostatnie runda mieliśmy już kończyć bo czas minął ale zdecydowali chłopki że po moich turze zakończymy i wtedy doszły dobre karty Smile Seku miał dobrą bramkę a Noz4 nic. Goło i wesoło. Więc postanowiłem wykorzystać zaistniałą sytuację i najechać krainę Legionu Ciemności, aby nie być ostatnim w klasyfikacji bitwy. Rzutem na taśmę zdobyłem cenne PZ-ty, bo chłopaki nie mieli powstrzymywajki żadnej aby powstrzymać moje "małe krówki" w natarciu. I tym oto sposobem, jak się później okazało 2 miejsca wskoczyłem na 1 miejsce w rankingu tej bitwy.

Smok_84 vs Seku vs Noz4
29 : 26 : 21

MOJA DRUGA WYGRANA W NAWALANKACH Smile

Druga walka już nie była taka fajna Sad przez moje błędy bo zamiast pomagać sobie i Noz4-owi to pomogłem Sek-owi. Wyłożył się już w drugiej turze mnóstwem wojska w nam z Noz4 nie szło, sporadyczne ataki, obrony, a Seku zdobywał Pz Sad W końcu ustawiłem bramkę z Proroka, 2 męczenników i Uroxa który mnie później Zdradził na korzyść Noz4. I w tym momencie nie zauważyłem że Seku miał już dosyć dużo Pz-ów, a ja pomogłem jego wielkiej armii zniszczyć bramkę Noz4 złożoną za 2 Gomorów, Pretora Noz4-owi to pomogłem wygrać Sek-owi. Aj ja głupi kudłaty durnowaty reperuje stare graty Razz I tak Seku nas pojechał. Nie wiem czy noz4 nie zdobył jakiż PZ-ów za skromne, ale tego nie jestem pewien. Mi się wydaje że wtopiliśmy do zera.

Seku vs Noz4 vs Smok_84
50 : 24 : 0

Takie oto by było podsumowanie bójki w grodzie Kraka. myślę że chłopaki się coś tu dopiszą na temat Talii, czy może czegoś co pominąłem. Pozdro dla Noz4 i Seku za zapro i chęć zagrania z takim amatorem jakim jestem ja, oraz reszty grających w Dark Eden. Niech ta gra nigdy nie umrze, a graczy przybywa Smile Twisted Evil Twisted Evil


Ostatnio zmieniony przez smok_84 dnia Czw Wrz 09, 2010 10:34 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiszemy dopiszemy - nic nie bój. Wink

Primo. Faktycznie kilka zagrań było epickich. Plaga użyta w pierwszej turze tylko na wojo seka, ten końcowy berek w drugiej grze, dzięki któremu zszedł mój gomor a seku miał dodatkowe siły do nabijania PZtów czy wyrzeczenie na zaliczkę doklejoną w pierwszej turze przeze mnie sekowi, która tak ładnie by go zblokowała...

Mimo to gry były dość ciekawe i myślę - a wręcz przekonany jestem - że będzie z tej mąki dobry chleb Wink

Secundo. Wyniki.

Gra pierwsza:

Seku: 26, Smoku: 29, Noza: 21

Zresztą ta gra faktycznie była pod koniec emocjonująca. Oczywiście nie przedłużyliśmy jej, a tylko daliśmy dojść do końca kolejce po zakończeniu czasu gry. A, że w ostatniej turze ja wiedziałem już, że nic nie ugram (chyba że wyciągnę boosta i skromne) a smoku tak czy siak powinien być pierwszy to tylko od seka zależała sytuacja z określeniem kto, na którym wyląduje miejscu. I wspiął się on na wyżyny i wykrzesał on wszystko co tylko mógł i heroicznym atakiem zdjął on...stację nawożenia u smoka x-D. Co zresztą nagle postawiło go na pierwszej pozycji. Potem byłem ja. Tak jak pisałem nic nie mogłem zrobić. A następnie smoku. Wyciął mi wojo i najechał kopalnię. Seku liczył, że mam jakąś powstrzymywajkę (miałem na ręce 3 karty) i jej użyję, w wyniku czego to on a nie smoku zgarnie zwycięstwo. No i przyszedł najazd Smoka, wyczekująco-błagalne spojrzenie Seka a ja mówię "dobra - twoje". Seku pewnie do dziś nie wierzy w to co mu powiedziałem, czyli że serio nie miałem nic do bloku... Wink

Gra druga:

Seku: 50, Noza: 24, Smoku: 0

No i te wyniki są poprawne.

I tertio zanim przyjechał smoku zdążyliśmy sobie z Sekiem strzelić małą solóweczkę:

Noza: 50, Seku: 0

Dorzucę tu też - korzystając z okazji - wyniki jednej 4 osobowej nawalanki którą graliśmy jakoś 1,5 tyg temu w składzie

Damajek - legion na Nefarycie
Aksal - Gabriel i proroctwa
Seku - horda na Abdulu
Noza - Legion na Marcusie

Gra zdecydowanie za długa (3h?) i za bardzo chaotyczna żeby można było realizować jakąś "taktykę". Czyli gra opierała się na "od akcji do akcji" i kto w danym momencie mógł więcej wywalić we wroga - robił to.
Chociaż trzeba przyznać, że Damajek raz ładnie przyczaił moment i po udanym najeździe przywalił elegancko wojną błyskawiczną co dało mu wszystkie punkty, które zdobył w grze. A nie było ich mało. Graliśmy do 70ciu PZtów.

Aksal: 48, Seku: 70, Noza: 44, Damajek: 44

Ps a Kraków kazałem rozkopać ale to było z rana. Do 17 mieli się już zwinąć! Niedojdy! Wink

Pozdr.

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smok_84
Sierżant


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 120

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój post już poprawiony Smile

Też myślę że będzie z tego chleb Smile

a co do tego Krakowa to: jasne jasne Razz zrobiłeś to specjalnie bo wiedziałaś że teraz moje krówki Ci nie odpuszczą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seku
Szeregowy


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 54

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gry były ciekawe. Wiadoma sprawa że musisz się ograć jak każdy z nas żeby talia i styl się dotarły Smile.
Przyznaję że jak mi wrzuciłeś tego berserkera to rozumiałem frustracje Dawida, no ale cóż ^^. A przeszkadzajkę na pewno miał w pierwszej grze mur beton ;>

Generalnie to było fajnie tylko nieco za mało czasu na gry. Następnym razem musisz być jednak punktualnie ;P.

Ogólnie grało się przyjemnie i jak zwykle z przyjemnością poznaję nowych graczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smok_84
Sierżant


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 120

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Następnym razem powiem Dawidowi aby ci jego robole się szybciej uwinęli.

Mi też się super grało, a poznać kogoś nowego to nowe doświadczenie i nowe spojrzenie na grę Smile

Szlifuje siebie i talie ale w dwóch to ciężko, ale nie od razu ma się wszystko czego się chce.

Czeka mnie ciężka praca i wymyślenie własnego stylu i talii Smile ale pracuje cały czas nad tym.

Fakt czasu było mało, ale lepsze to niż nic Smile

Pozdro i do następnego razu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieźle poszaleliście! Very Happy

Z tego co widzę Seku zdobył najwięcej PZów, jazda na Abdulu to szarżująca potęga Smile

Gratuluję konkretnego grania!

Ile Wam zeszło czasu na grę? Bo pisaliście, że mało czasu mieliście a tu całkiem ciekawa rzeźnia.

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smok_84
Sierżant


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 120

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok 2,5 do 3 godzin Smile rzeź była niezła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum