Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Wielki Krowy w Knurowie" czyli Krecik vs Smok_84

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smok_84
Sierżant


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 120

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 11:43 am    Temat postu: "Wielki Krowy w Knurowie" czyli Krecik vs Smok_84 Odpowiedz z cytatem

Witam dnia dzisiejszego tj. 14.08.2010 roku pańskiego odbyła się kolejna nawalanka w Knurowie. Mój brak dzisiaj mnie zaskoczył i złożył sobie talie hordy na Abdulu czy coś podobnego do mnie. i niestety nie wyszło mu to na dobre gdyż przegrał do 0. po 3 turze zaatakował mnie a ja zagrałem skromne i pyk 9 PZ wskoczyło Smile w następnej turze las tak dał i znów atak Krecika i znów zonk i znów skromne z mojej strony i znów 9 PZ na koncie Smile fajnie mi karty podchodziły ale Krecikowi nie bardzo. próbował w 5 rundzie mnie plagą postraszyc ale mu nie wyszło Razz a ja spokojnie rozbudowywałem swoje imperium Jedi Razz potem zacznijmy od nowa w moim wykonaniu i znów super karty podeszły a Krecik nie miał jak się oprzec mojej sile rażenia Smile za ok 3-5 rund spokojnie atakując i najeżdżając Uroxami załatwiłem cała krainie Krecika i upragnione 50 PZ.

Wynik:

Smok_84 vs. Krecik

50:0

Dodane po 13 godzinach 38 minutach:

15.08.2010 kolejna bitwa:
Krecik zmienił talie z powrotem do swojej talii na Jesefie Smile bo tą gra mu się naprawdę dobrze.
Partia zaczęła się standardowo ale już po 5 rundach krecik mnie pojechał i zdobył 18 PZ za dwie ziemie orne Smile
Później nastał czas spokoju przez 3 rundy i znów krecik mnie zaczął jechac ale kilka powstrzymywajek i sprawa załatwiona. Potem mój Uroxik zaatakował ze skromnym zwycięstwem na czele i 8 PZ dla mnie. potem najechałem stajnie Krecika i 13 PZ dla mnie. Znów 2 tury taktyczne i potem bitwa gry. 4 ciężkich i 2 kawalerzystów na 2 żołnierzy dżihad, 2 mastodontów, 2 mamutów i 3 dwurogów wspomaganych 2x szarża + 2 berserki a obok przyglądał się wszystkiemu Święty Smile Krecik nie miał czym mnie powstrzymac i moi pożeracze zieleni go zmiażdżyli Smile A potem Święty najechał stajnie i kolejne 13 PZ dla mnie. i nastał czas Armagedonu dla Krecika nie miał stajni a wojska na ręku dużo. A ja swobodnie mogłem moimi małymi krówkami paśc się na jego ziemiach ornych. Dwie tury i było po wszystkim, a jeszcze na ręku miałem skromne i zacznijmy od nawa Smile

Krecik vs Smok_84
18 : 50


Ostatnio zmieniony przez smok_84 dnia Pią Wrz 03, 2010 7:20 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krecik
Rekrut


Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 10

PostWysłany: Pon Sie 16, 2010 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra była przednia ale co z tego jak Smok_84 ma lepsze karty RAR odemnie Sad ale nie poddaję się szluifuje talie ja się tylko da Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum