Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Krakowskich testow ciag dalszy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drumdaar
Sierżant


Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 107

PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 3:31 pm    Temat postu: Krakowskich testow ciag dalszy Odpowiedz z cytatem

Potestowalismy ostatnio jeszcze troszeczke przed turniejem

Oogolnie z gier nie pamietam wiele wiec relacje beda zdawkowe, zwlaszcza z drugiej gry, co innego mi teraz glowe zaprzata i wiele szczegolow umyka Razz

Pierwsze co to mielismy sobie pograc duzo i do bolu a zagralismy ledwie 2 gry. Glownie przez to ze Seku z Noz4 musieli poprowadzic dyspute gdzie gramy, a potem jeden sklep drugi i osmy, zupelnie jakbysmy sie szykowali nie do gry tylko na bankiet jakis Evil or Very Mad

W koncu jakims cudem zasiedlismy do gry. Cwiczylismy dalej zasady turniejowe na Avangarde, czyli: start bez kasy, odcinanie miejsc drzeniami etc. etc.

Drumdaar - Gabriel z konikami i male wsparcie rytualow
Noz4 - Gabriel jak zwykle
Seku - Gabriel na piechocie, drzenia i rozlewiska

Gra z wiadomego wzgledu zaczela sie mega slamazarnie. W ogole zanim z Noz4 uzbieralismy na stajnie itp to Seku juz byl ladnie wystawiony, ale jakos nas nie jechal za bardzo. W koncu gra przerodzila sie w wielkie podchody, az w koncu Dawid pojechal Sekowi Sklad. ten wystawil nowy, ale padl szybko lupem mojej kawalerii. To troche zblokowalo Seka, a nam pozwolilo ruszyc do przodu. Tutaj Dawid zyskal troche przewagi i pojechal moje 2 stajnie, za to ja przebilem sie u Seka jadac skarbiec i oboz szkoleniowy. Koncowka zapowiadala sie ciekawie, zwlaszcza ze mimo niezlego lomotu Seku tez w koncu sie odbil od dna i poejchal moj sklad i kopalnie. W pewnym momencie poszla jakas mala wymiana kart i w koncu ulewa ze strony Dawida, ale mi akurat podeszla Przemiana. Najpierw Dawidowi zniszczylem jedna mennice i... juz tylko 8 punktow brakowalo do zwyciestwa a wojakow jeszcze troche bylo. Niestety przy kolejnych probach nalotow na kraine Seka, roznymi zdrajcami, ja to wezme itp udalo sie im ledwie obronic. Tutaj Dawid dobrze przykisil jednego przemysla nie uzywajac go wczesniej mimo zagrozenia konca gry i na koniec mojej tury przemyslal moj brak zywnosci co dalo mu finalnie zwyciestwo gdyz nie mielismy sie juz czym bronic.
Wynik:
Noz4 50, Drumdaar 42, Seku 19

Pod koniec gry dotarl Aksal wiec nastepna i ostatnia tego dnia gre , rozegralismy juz w 4:

My to samo co wczesniej
Aksal - Sand z rytualami i piechota

Tutaj gra poszla na szczescie tak jak przewidywalem, czyli "ktos sie pewnie wstrzeli". Na poczatku bylo troche przekszadzania i podchodow. Ja pojechalem mennice, Noza4 zloze rudy, Aksal caly czas probowal (akcja z 4 potencjalami na rece byla boska Razz - efekt 0 najechanych miejsc) ale zawsze ktos mial 1 karte wiecej. W koncu Seku cos przyszarzowal, nie pamietam na czym dokladnie ale zdobyl 24 punkty (chyba skarbiec i kopalnia). Po chwili jakies moje proby najazdu zostaly powstrzymane spora iloscia kart co... otworzylo droge Dawidowi. karty podeszly mu jak na zyczenie a my mielsimy nic sie okazalo :/ i w 1 turze przy duzej dozie kombinacji wygral rozkladajac kraine Seka na czynniki pierwsze
Wynik:
Noz4 50, Seku 24, Drumdaar 8, Aksal 0

tylo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie czasem mam wrażenie, że nasze gry to jednak bankiet jest...zwłaszcza po ilości pustych opakowań szklanych wnosząc Wink

A bardziej do tematu:

Oi całe początkowe wyłożenie Aksala w drugiej grze już od początku było godne podziwu. No a akcja z potencjałami - fakt - nie do podrobienia Very Happy

Generalnie mocne granie było i się mię podobało.

Pozdro.

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum