Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kilka gier poza turniejowych z weekendu - 23-25.07.10

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 11:06 am    Temat postu: kilka gier poza turniejowych z weekendu - 23-25.07.10 Odpowiedz z cytatem

Na początek dwie piątkowe solówki rozegrane z Privianem w pociągu w drodze na turniej.

Privian wciąż nie był pewny jaką konfiguracją hordy zagra na turnieju więc testowaliśmy jego talię ile wlezie. Niestety w pociągu były ciężkie warunki na granie i dwie gry to i tak dużo Smile

Nie pamiętam szczegółów tych gier ale do mocno zaciętych nie należały.
Ja dość szybko się rozbudowywałem i dokonywałem kolejnych najazdów na Priviana, a on jedynie skromnym wyrwał mi kilka punków.

Obydwie gry zakończyły się moim zwycięstwem 50 do kilku skromnych pztów.

Tego samego dnia późnym wieczorem dotarł na avangardę takżę Seku, więc zasiedliśmy do nawalanek.
Sekut także wyciągną hordę na początek.

Nie rozpiszę się tu o samym przebiegu gier bo graliśmy wtedy gdzieś do 4 rano i ogólnie mało się spało w ten weekend więc szczegółów nie pamiętam.

pierwsza gra:
Seku 50, Privian 5, Jeremiasz 0

druga gra:
Seku 50, Privian 22, Jeremiasz 20

trzecia gra:
Seku 0, Privian 26, Jeremiasz 50

czwarta gra (Seku zmienił talię na luteran z drżeniami):
Seku 0, Privian 50, Jeremiasz 39

W sobotę wieczorem po grach turniejowych zagraliśmy ze Stawikiem i Privianem nawalankę.

Generalnie karty mi bardzo ładnie podchodziły, miałem ładną krainę, mnóstwo woja i co turę próbowałem coś najechać.
Jednak nie udało mi się tym razem obronić przed wszystkimi trzema taktykami Stawika :/ (piszę tym razem ponieważ na turnieju także miałem okazję z nim zagrać i wtedy udało mi się to świetnie.
Tą grę wygrał Stawik, ale wyników nie pamiętam. Privian i ja mieliśmy jakieś pezety. Wynik zapisał Stawik więc na pewno ten wynik się tu gdzieś pojawi Smile

W tym czasie Chłopaki z Krakowa i Częstochowy grali pentagram i strasznie on się im dłużył.
Stawik zaproponował aby ktoś z nim zagrał solówkę, ale Privianowi i mi się już grać nie chciało... jednak nie bardzo było się gdzie położyć a noc grania zapowiadała się długa więc zdecydowałem się zagrać ze Stawikiem Solówkę.

Zmniejszyłem tylko ilość kart w talii do 66.
Ale strategia była ta sama.

Stawik szybko wystawił blitztanki i corariusy i zaczął mnie atakować. Pierwszy atak odparłem. Potem brakowało Stawikowi złota, więc wywalił w czasie bilansu dwa samoloty i skład (i nie pamiętam czy coś jeszcze) żeby utrzymać dwa czołgi w grze którymi najechał mi dwie kopalnie.
Potem zaczęły mi dobrze podchodzić karty i przejąłem inicjatywę.
Wystawiłem sporo woja i ciągu kilku najazdów zdobyłem komplet punktów.
wynik: Stawik 20, Jeremiasz 50

To tyle z gier poza turniejowych.

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na turnieju Jeremiaszu miałeś łatwiej z moją talią, bo przeciw Sekowi włożyłem tylko dwa miejsca do talii. Jak mogę utrzymać 5-10 pojazdów w grze, to gra się zupełnie inaczej.
Wynik: Privian 18, Stawik 50, Jeremiasz 24.

Pozostałe pozaturniejowe wyniki, o których wiem:
Noz4 vs Privian - wygrał Noz4
Seku vs Cormak - wygrał Seku
Askasl vs Seku - wygrał Aksal

Nawalanki:
Noz4 42, Aksal 49, Stawik 50
Skoq 10, Seku 50, Cormak 8

Pentagram:
----------Aksal---------
Szczuba-------Cormak
---Noz4----Seku----

Szczuba 34, Aksal 18, Cormak+Seku 100, Noz4 0

Oprócz gier przytoczonych przez Jeremiasza zagrałem jeszcze pełną emocji nawalankę z Noz4ą i Aksalem.
Aksal grał Hordą na Abdulu, ale miejsca obstawił Polami Minowymi. Nie wiem czy choć raz go najechałem. Grałem bez taktyki wodnej, 5 Corariusów i 5 czołgów. Gra miała morderczy przebieg, pełen zwrotów akcji. Aksal omal nie wygrał, ale bał się że mamy coś do obrony i najechał najmniejsze możliwe miejsce - Mennicę. Zorientował się, że pusto jest, ale już nie było takiego miejsca, żeby dobił do 50tki.
Zresztą okazało się, że Noz4 jeszcze ściskał Zdrajcę w Składzie.
Braki Paliwa solidnie mi doskwierały. Wygrałem dzięki najazdowi dwóch samolotów, padł Zdrajca i Szarża i pozamiatane.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum