Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyniki remontu.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 1:18 pm    Temat postu: Wyniki remontu. Odpowiedz z cytatem

...i sprzątania po tymże przyniosły zaskakujące rezultaty.

A mianowicie: wymieniałem półki w pokoju i przy tej okazji trzeba było zrobić porządek w papierzyskach różnych zalegających na starych półkach od niewiadomo kiedy, a położonych tam "na chwile - jutro je sobie poukładam" Wink

I wpadła mi w ręce kartka z wynikami gier z Częstochowy chyba jeszcze z Marca, którą obiecałem solennie chłopakom przepisać na to forum - co też czyniĘ właśniĘ :X A lekki poślizg zrzucam na kryzys finansowy, żydów, masonów i cyklistów! Tak jest!

No ale do rzeczy.
Zagrali:

Cormaq: Sand, patriachowie + rytułały.
Szczuba: takowoż patriarchowie i rytułały z tym, że on na Gabrileu grał.
Noz4: (niespodziewanie) Gabriel i koniki.

Najsampierw (ale fajne słowo c`nie?) rozegraliśmy sobie z Cromą 3 solówki, które wygrałem roztrzaskując Sanda i jego podwładnych w papkę. Dokładnie przebiegu gier nie pamiętam, ale musiałem mieć niezły ubaw sądząc po sposobie zapisu wyników Twisted Evil


Pewnie się przed grą odgrażał i trza mu było pokazać miejsce w szeregu :rotfl: Wink

Noz4: 50, 50, 50
Cormaq: 36, 0, 0

Tak czy owak w następnych grach zmagaliśmy się już we trzech.
I to była jakaś masakra. Chłopaki z drżeniami w liczbie: po pięć, robili cuda (głównie na mojej osadzie) które kończyły się radosnymi ułożeniami budynków. Ot na ten przykład takim:


Jak można się spodziewać w takiej sytuacji jeden udany najazd pozbawiał Gabriela kontaktu z własną osadą. Ale też (na moje szczęście) wyprowadzane najazdy często nie dochodziły celu (cóż: bojowe możliwości luterańskiej piechoty oszałamiające nie są Wink )

Tak czy owak gry były dość wyrównane i każdemu udało się coś w PZtach urwać.
A wyniki z tych nawalanek prezentowały się następująco:

Szczuba: 25 Cormaq: 60 Noz4: 33
Szczuba: 60 Cormaq: 27 Noz4: 43

No i to tyle. Myślę, że wysupłałem już wszystkie zaległe wyniki jakie posiadałem na stanie. A wiem też, że u Cormaqa leży kilka kartek z jakimiś zapiskami - między innymi z pentagramów i nawalanek granych w okolicach "Spotkania na Szczycie". I kto wie może jak WSI i CBA pozwolą to wyniki te zostaną upublicznione i podane kiedyś do publicznej wiadomości, co by każdy prawdziwy polak mógł poznać te szokujące fakty i nie żył już w nieświadomości Wink

Pozdr.

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po tej grze siadłem na godzinkę, poszperałem, pomyślałem i przerobiłem tego decka tak, że radziła sobie całkiem nieźle.

btw. to miała być talia na turniej w Krakowie.. na którym się niestety nie zjawię =


A no właśnie!

Talia w sumie z pomysłem. Ale z tego co mi wiadomo to chyba nie miałeś okazji jej przetestować w ogóle po tym "przerobieniu, poszperaniu i pomyśleniu".

Cytat:
A tymi 50 punktami się podniecałeś nieźle.. z tym, że wtedy ni miałem jeszcze doszlifowanej tali..
Byłeś tylko królikiem doświadczalnym ;]


eeee tam. =)

Po prostu sprułem Cie jak stare gacie xd

Pozdro man!

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cormak
Kapitan


Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 275

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obie nawalanki były już na przerobionej talii, z których jedną wygrałem a drugą prawie ^^

Ale racja talia mało ograna, na pewno bym coś jeszcze w niej zmienił. Tylko nie wiem co ;]

_________________
We do not choose War, the War chose Us!
For the Horde!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum