Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najazd sił ciemności na krainę nomadów - 06.05.2010

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 11:45 am    Temat postu: Najazd sił ciemności na krainę nomadów - 06.05.2010 Odpowiedz z cytatem

W czwartek na pomorzu doszło do wielkiej bitwy sił Hordu Półksiężyca z siłami Legiony Ciemności.

Po stronie Hordy stanęli przywódcy:
Danek - władca Sopotu grający abdulem.
Wicu - jeden z trzech władców Gdańska, także grający abdulem.
Privian - obecny władca Gdyni grający Hussainem.

Odpierali oni ataki Legionu którego wojskami dowodził Jeremiasz, zdradzając tym samym nie tylko swoich Gdańskich sojuszników, ale także naród wiernych mu zawsze Templariuszy! A wspomagał go Wielki Heretyk Markus.


Bitwa była długa i zacięta.
Legiony Ciemności szybko zaprezentowały swoją siłę, mocno dając się we znaki hordzie.
Jednak dowódcy półksiężyca nie dali się zastraszyć Heretykowi i dzielnie odpierali ataki sił ciemności co i rusz zabijając wszelki plugawe bestie jakie tylko pojawiały się na horyzoncie, przeszkadzając także nieco sobie nawzajem.

Horda mimo przewagi, miała nie małe problemy ekonomiczne.
Żadna z ich krain nie była zbyt mocno rozbudowana, a wojska tym razem na przekór ich zwyczajom nie były aż tak liczebne i silne. Legion gdy tylko udawało mu się zebrać nieco większą grupę plugawych stworów, przegrupowywał swoje siły w pobliże krain Hordy i atakował na wszelkie możliwe sposoby.

Po długich i zaciętych bojach Siły Ciemności zdobyły przewagę nad skłóconymi już wtedy trzema dowódcami Hordy i wydawało się, iż zwycięstwo jest już tylko kwestią czasu. Czasu którego na prawdę było coraz mniej...
...i wtedy Privian, zmobilizował wszystkie swoje siły i ruszył na Legion nie okazując Lęku oraz wierząc, że jego proroctwa o zwycięstwie się sprawdzą! Jego pierwszy najazd na krainę Ciemności został odparty bez trudu. Ale nie przejmując się tym wcale Privian zaatakował drugi raz, jednak i tym razem Legion dzielnie stawił opór. I gdy sytuacja zdawała się już być przesądzona, z odsieczą przybył w ostatniej chwili Wicu, wspomagając wojska Priviana i przeważając szalę zwycięstwa na stronę Hordy Półksiężyca.
W ten oto sposób Siły Ciemności zostały pokonane przez zjednoczone narody Nomadów walczące pod wspólnym sztandarem Hordy Półksiężyca.

wynik: Wicu 17, Jeremiasz 32, Danek 8, Privian 47


Po bitwie tej, Wicu przegrupował swoje wojska i oddalił się ze zwycięsko obronionych terenów, pozostawiając na posterunku Danka i Priviana.
Jeremiasz uznał, że to dobry moment aby znów najechać ziemie Hordy.
Zebrał, więc wszystkie siły jakie mu pozostały i ruszył do ostatecznego natarcia. Dowódcy Hordy nie spodziewając się tak szybkiego ponownego ataku, nie byli wstanie odeprzeć pierwszego natarcia sił ciemności i już w pierwsze turze padły ofiary po stronie Hordy a legion zdobył przewagę.
Jednak zbyt duża pewność siebie zgubiła Jeremiasza i dwaj dowódcy Hordy szybko podzielili się jego krainą.
Kilkakrotnie jeszcze legion podnosił się po tej klęsce i nie ustępował siłą ani umiejętnościami Hordzie, jednak i tym razem wojska Półksiężyca nie dały się zastraszyć, wdeptując ostatecznie wszelkie plugawe istoty ciemności w glebę, a nad terenami nomadów znów zapanował pokuj... przynajmniej na jakoś czas.

wynik: Jeremiasz 25, Danek 50, Privian 35

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Privian
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 230

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieżle to opisałes!

Musze przyznać, że ostatni karta mi idzie. Ja od siebie dodam jeszcze tyle, że składam wielkie podziękowania dla Wica. Gdyby nie on nie wygrałbym pierwszej gry. Chociaż miałem dobry plan. Był koniec czasu, ja kończyłem grę zagrałem skupienie (nikt nie mógł ugrać PZ) a na ręku 2 Skromne i jakieś intrygi, ale Jeremiasz zagra na mnie Utrate i skasował mi całą ręke.

Natomiast w drugiej grze miałem taki start że aż sam się zdziwiłem. 2 kolejka, można najeżdżać, moje spojrzenie w przyszłość w grze i nasza wola, Danek zero kart na ręku ale jakieś wojo w obronie, Jeremiasz 1 karta Terroryzm i 3 złota. Po przebiciu się przez obronę Jeremiasza dokonałem druzgocącego najazdu na jego krainę. Obróciłem w pył jego 2 ziemie orne i przywódce. Uzbierałem w ten sposób 28 PZ. Niestety żeby odnieść to zwycięstwo musiałem poświęcić swoje wszystkie zasoby złota i w dalsze grze było mnie stać jeszcze tylko na zagranie Skromnego za 7 PZ, ale i tak grało się świetnie

Dzięki chłopaki i do następnego razu. Oby jak najszybciej Laughing

_________________
Skowyt si? Zbli?a!!!
-----------------------
Plan Your Escap!!!

www.grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum