Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Częstochowski turniej proxiarski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Turnieje - Tournaments
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
crenshaw
Szeregowy


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 76

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 10:59 am    Temat postu: Częstochowski turniej proxiarski Odpowiedz z cytatem

Od razu zaloze watek, zeby moc potem dawac wam pochwaly za organizacje Wink

Krakowiacy spisali się na medal. Od was nikt nie przyjechal, a tez chcialbym sobie z wami zagrac. Czestochowa jest blisko wiec pewnie ktos z Krakowa sie stawi, a jezeli to bedzie w ciagu dwoch miesiecy to praktycznie na pewno bede, moze z kims. A co do lipcowego turnieju warszawskiego to pewnie to dla wielu osob za daleko, takze turnieje nie beda mysle w zaden sposob konkurencyjne[mnie w Wwa np na pewno nie bedzie].
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seku
Szeregowy


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 54

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że raczej mogą być konkurencyjne, bo w mojej ocenie ta wawa wcale nie jest aż tak daleko ;>.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cormak
Kapitan


Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 275

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie da rady =

Nie znajdę czasu raczej...
Najbliższy turniej na którym zjawie się na 100% dopiero w wawie.

I Ciebie też zachęcam =] To będzie spore wydarzenie. Powiem że tak nieskromnie szacując około 15 osób się zjawi.

Daleko do Warszawy? Daleko to jest do Lizbony ! xDD co to za problem 2 h dłużej w pociągu posiedzieć.. jak będzie to (mam nadzieję) dwu dniowy event.

I jak już o tym mowa.. Stawiku, wiesz coś więcej o organizacji tegorocznej avangardy?

_________________
We do not choose War, the War chose Us!
For the Horde!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crenshaw
Szeregowy


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 76

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pietnascie osob ? Pozyjemy, zobaczymy. Zreszta malo mnie to interesuje ile tam bedzie osob - ale watpie, ze az tyle sie stawi no chyba, ze az tylu graczy jest z okolicy. Inni by tam musieli spac + dojechac. Caly weekend na to poswiecony.

Szkoda, ze nic nie zrobicie w czestochowie, tylu was tam jest. Na takie granie na jedna sobote moglibyscie sobie pozwolic, a pewnie i tak ktos by goscinnie przyjechal oprocz mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seku
Szeregowy


Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 54

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź jest dość prosta pewnie. Turniej w Częstochowie był niedawno (13 marzec?). A Waszawa oczywiście łączy się chyba z całym weekendem (piątek-Niedziela) i z graniem na totalnego maxa po nocach i dniach imo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cormak napisał:

I jak już o tym mowa.. Stawiku, wiesz coś więcej o organizacji tegorocznej avangardy?


Zaczepiłem organizatora i potwierdza, że ma być. Na dniach ma się objawić strona konwentu z możliwością publikowania eventów, takich jak nasz turniej.
Mam teraz sporo na głowie - komunia dzieci, szukanie roboty - ale w tak zwanym międzyczasie postaram się założyć nowy wątek, dopracować zasady i format turnieju.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Turnieje - Tournaments Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum