Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stwory Ciemności nas niszczą czyli Stawik vs Blitzkrieg

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 6:44 am    Temat postu: Stwory Ciemności nas niszczą czyli Stawik vs Blitzkrieg Odpowiedz z cytatem

Blitzkrieg zagrał Samirem+Proroctwa, a ja dziwną talią na Marcusie. Nie wiem czym się kierowałem tworząc ją, ale fajnie się sprawdziła Wink 10 Kruków, Zhurgony i Gommory.

Zaczynał Blitzkrieg. Wystawił Proroka i Kruka. W całej grze miał 2 próby gry ofensywnej. W drugiej turze wysłał Łzę na moją Stajnię. Łza zdradziła i nie mogąc pogodzić tego ze swoją wiarą, popełniła samobójstwo. W przedostatniej turze pojawił się u niego jedyny pojazd - Falisty, ale jak bił Zhurgona, został cofnięty na bramkę. Blitzkrieg bidował całą grę, gdzieś w trzeciej turze doszło mu Złoże Minerałów, jedyne dodatkowe źródło dochodów. Dołączanych nawystawiał, że hej, na koniec miał Wolę, 2 Konsekwencje, Odkrycie Słabości i Znajomości. Warsztat miał dopiero w piątej turze.
Ja zacząłem od Stajni i dwóch Kopalni. W drugiej turze pojechałem Mennicę Zhurgonem i Krukiem, potem Blitzkrieg obronił się Zmianką, potem Czasem Pokoju. Następnie z Infiltracją pojechałem Samira. Na koniec wystawiłem armię 2 Zhurgów, 2 Kruków, Gommora i rozjechałem Warsztat, Złoże Rudy i ponownie Samira. Miałem kupę złota i Skład. Mnóstwo dopałek i powstrzymywajek (w ostatniej turze zużyłem 2 Potencjały i Berka).
6 tur, wynik: Stawik 50, Blitzkrieg 0.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blitzkrieg
Szeregowy


Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 63

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie statystyk...

Chciałbym zauważyć, że nie każdą batalię na Lackly traktuje jako "rankingową". Nie ważne czy wygrałem czy nie. Moja oficjalna "rankingowa" talia nazywa się (jak wszyscy wiedzą) "Fat-Man". A póki co gram różnymi "eksperymentalnymi" taliami.

Proszę nie doliczać do statystyk gier, rozgrywanych nie-rankingową(nie-turniejową) talią.

Prawdziwa bomba Fat-Man 2 dopiero powstaje... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum