Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fanatycy nas biją czyli Stawik vs Blitzkrieg

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 6:40 am    Temat postu: Fanatycy nas biją czyli Stawik vs Blitzkrieg Odpowiedz z cytatem

18.IV.2010, Lackey
Blitzkrieg grał Leitheusserem, z niestandardowych kart zauważyłem tylko Soldatów. Ja wziąłem Husseina, ponad 90 kart, piechota na proroctwach, dołączanych ponad 20.
Blitzkrieg startował, wystawił kilka miejsc, tanka i samolot. Ja zbudowałem Kopalnię, Mennicę, Złoże Rudy. Wlepiłem mu Cenę z Tarczą.
Rasputin ratował ekonomię Ukrytymi Bogactwami. Ustawił po czołgu i Falistym na ataku i bramce. Przemyślał mi Pacyfistę, ale na Skupienie już nic nie miał. A ja musiałem anihilować sobie Poszukiwanie.
Znowuż rękę miałem ‘na styk’. Dwóch piechoty, jakieś Złoża Minerałów, chyba druga Kopalnia. Blitzkrieg przeniósł Blitztanki na atak i huzia na moich maluchów. Jednego sprzątnął, drugiego uratowałem Zmianką. To on też Zmianką przeniósł go na atak. Ponownie uratowałem sytuację Skupieniem.
Potem miałem już z górki. Wystawiałem wojów, że Blitzkrieg nie miał tylu, żeby mi czołgami Pogranicze posprzątać. W czwartej turze w końcu doszła Nasza Wola i już gry nie opuściła.
Zaatakowałem. Załatwiłem czołga, najechałem Kopalnię. Jak najeżdżałem drugą, to mój Prorok zdradził. Głupio zrobiłem, że tego nie Przemyślałem. Prorok stanął sobie obok samolotów i tyle o moich najazdach. Ja nie mogłem najeżdżać przez Proroka, swoje miejsca do nalatywania obstawiłem (przez długi czas była to tylko 1 Mennica), a na bramce miałem z 6 luda, w tym Męczenników. Przestaliśmy kilka tur na bramach, no raz Blitzkrieg próbował najeżdżać z Infiltracją Husseina, ale go uspokoiłem Potencjałem. Gdzieś po drodze go ostro sterroryzowałem, wysadziłem Skład i Pole Naftowe w bilansie, niezła wojna ekonomiczna się odbyła. Zagrał Nadgodziny i Zacznijmy, potem jeszcze Ukryte, ale i tak ze 3 samoloty musiał oddać na złom. W Krainie zostało mu 5 miejsc, żadne nie podłączone do wodza.
W ósmej turze po Zacznijmy doszło mi dwóch wojów i Plaga. To miotnąłem zarazę, sprzątnąłem sobie 11 wojów, w tym 4 Proroków. Grunt, że zdrajcę i miałem wolną bramkę. U mnie pilnował Męczennik. Trener przy próbie najazdu został cofnięty Zmianką.
Blitzkriegowi doszedł tylko Soldat, a mi w kolejnej turze jeszcze 2 Łzy. Tym razem już wbiłem się na miętko. 3 wojów zgarnęło po miejscu. W kolejnej turze Blitzkriegowi nic nie doszło do obrony. Zwycięstwo.
Plan zalania przeciwnika dołączankami nawet się udał. Blitzkrieg rzucił chyba z 6 Wyrzeczeń w trakcie gry, ale głównie na Ceny Wojny, których czasami i po 2 u niego wisiało. Tylko 2 Proroctwa mi zleciały, Dobrobyt miałem bezpieczny pod Tarczą przez 3 ostatnie tury. Zagraliśmy na raty, z kilkugodzinną przerwą, ot możliwości gry przez sieć.
10(11?) tur, wynik: Stawik 50, Blitzkireg 0.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum