Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samoloty kontra trupy i inne przyjemniaczki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
decado
Sierżant


Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 190

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 9:11 am    Temat postu: Samoloty kontra trupy i inne przyjemniaczki Odpowiedz z cytatem

Wczorajszego dnia zagrałem jeszcze jedną solówkę tym razem z Blitzkriegiem. Zaryzykowałem start ze średnimi kartami ale miałem zacznijmy od nowa i parę dołączanych, które rzuciłem w 1 turze Blitzkriega. Temu karta szła całkiem nieźle. Jak go ograbiłem to rzucił sztuczkę. W pierwszych turach bronił jak lew swojego blitztanka bo grupa moich ożywieńczych z zalewem nekrobioniki miała na niego chrapkę Twisted Evil Później i tak sprzątnąłem mu dwa blitztanki w jednej turze. W tym czasie w jego krainie pojawiły się samoloty. No i to był początek końca. Ratowałem się jak mogłem, a to potężne wichry, a to skupienie albo masa innych intryg ale tylko przedłużałem nieuniknione. Jedyna moja opcja to było wygrać zanim blitzkrieg naleci mnie po raz czwarty. Niestety, karta szła mi jak krew z nosa. Pomimo tego, że dobierałem do 9 na rękę to ani razu nie pojawiły się moje ukryte bogactwa oraz kłopoty z księgami. Mimo to udało mi się ugryźć, też nie tak łatwo bo długo blitzkrieg mnie powstrzymywał, kopalnię i tunel pary. Po wojnie ekonomicznej blitzkrieg stracił większość samolotów i został mu tylko falisty (chłopak nie miał szczęścia do złóż rudy, ani jednego nie wystawił). Było wiadomo, że jak naleci to wygra, czytaj musi mieć jakąś dopałkę. Skubaniec miał szarżę Evil or Very Mad gdyby nie to w następnej turze musiałby się nieźle napocić żeby mnie powstrzymać. Grało się przednio, dzięki Blitzkrieg.

Blitzkrieg 50 Decado 21

_________________
Dark Eden Lives Forever Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blitzkrieg
Szeregowy


Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 63

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tylko tyle po ostatnich grach ze stawikiem nie miałem wielkich nadziei co do tej talii. Ale jak się okazało wnioski wyciągnięte naszych gier okazały się słuszne. Również gra z Decado udowodniła jak ważnym elementem talii na Rasputinów jest 5 wyrzeczeń i 3 zacznijmy od nowa i ... 4 ja to wezmę Smile

również DZIĘKI za grę !

Chciałbym zauważyć, że nie każdą batalię na Lackly traktuje jako "rankingową". Nie ważne czy wygrałem czy nie. Moja oficjalna "rankingowa" talia nazywa się (jak wszyscy wiedzą) "Fat-Man". A póki co gram różnymi "eksperymentalnymi" taliami.

Proszę nie doliczać do statystyk gier, rozgrywanych nie-rankingową(nie-turniejową) talią.

Prawdziwa bomba Fat-Man 2 dopiero powstaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A możesz se prosić, nie uwzględniam.
Wrzucam do rankingu wyniki WSZYSTKICH gier jakich wyniki znam.
I generalnie wyniki są porównywalne tylko pomiędzy graczami z podobną ilością meczy.
Jest też osobny ranking turniejowy - http://www.darkeden.priv.pl/html/turnieje.htm, z meczy stoczonych tylko i wyłącznie na turniejach
A jeśli chcesz, to możemy reaktywować RanKing solówek: http://www.darkeden.priv.pl/html/rk.htm
http://darkeden.mojeforum.net/post-vp4744.html

Podasz talię, talię przedstawią przeciwnicy i jak się umówicie, to taka gra zostanie wciągnięta do osobnego rankingu solówkowego.
Do czego zachęcam wszystkich graczy. Sam chyba opracuję jakąś talijkę.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum