Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

22.04.2010 - omłoty na Lackeyu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 12:54 pm    Temat postu: 22.04.2010 - omłoty na Lackeyu Odpowiedz z cytatem

Wbiłem się wczoraj na Lackey, a tu Blitzkrieg i Privian ostro łoją.

U Blitzkriega wisiały Konsekwencje i Odliczanie - 4 tury do końca. Privian Husseinem i żadnych Proroctw, bida.
Privian upolował 2 Bazary i jakąś 9tkę, Pole Nafty chyba. Blitzkrieg pojechał Skład i Pole Minowe za 5 PZ. Jak się wbiłem, to właśnie najeżdżał Husseina z Infiltracją. 28:21 dla Blitzkriega.
Nie bardzo miałem możliwość śledzenia rozgrywki, musiałem uśpić córcię.
Wróciłem jak na Odliczaniu zostały 2 żetony. Z tego co wyczytałem z loga i co widziałem, że Privian ma pod górkę. Na bramie rozparł się czołg, którego nijak nie mógł ruszyć, a próbował swoją stoneczką. Tymczasem Blitzkrieg wystawił sobie Skład, napchał tam kart, żonglował Zacznijmy od Nowa, słowem - rozbrykał się. W ostatniej swojej turze jeszcze powiększył przewagę, załatwiając Łzę i zarzucając Skromne.
No i nadejszła ostatnia tura Priviana. Ależ miał koleś rękę, jakby szulerował!
Tanka bić nie mógł, bo grup nie zrobił. To zarzucił Śmierć z Obłoków, ale Blitzkrieg miał 4 samoloty na bramie, 2 w grupie. Privian z Potencjałem załatwił Falistego i Skromne. Remis w ostatniej turze!! Ale to nie koniec. Atakuje grupkę Dżihadem. Blitzkrieg Plagę, Privian Przemyśl. Jeszcze jeden Potencjał i jeszcze jedno Skromne. To jest dopiero rzut na taśmę!!!
Wynik: Privian 39, Blitzkrieg 30

Potem zagrałem z Blitzkriegiem. Wziąłem talię obliczoną na zalanie przeciwnika kartami dołączanymi. 96 kart, 3 łańcuszki: złoto, Ambasady i Horda, Prorocy i Proroctwa. Na szczęście na Gabrielu, ale i tak do solówki to się wcale nie nadaje.
W 2 tury miałem Złoże Rudy, Kopalnię, 2 Ambasady, Dobrobyt, Odkrycie Wroga.
A Blitzkrieg dwa razy z Szarżą najechał pojedynczym samolotem i rozwalił mi 2 Ambasady.
Doszedł mi Brak Paliwa, przeżyłem następną turę. Dostawiłem Mennicę i Kopalnię, Skład, jeszcze jedno Złoże. Szło jakoś wszystko złotem wyżywić. Pojawiło się Odkrycie Słabości, Tarcza na Dobrobycie, Konsekwencje. Blitzkrieg Przemyślał mi Naszą Wolę.
Nadejszła wiekopomna kwila, czwarta tura. Blitzkrieg wystawił 3 samoloty na atak. Z Infiltracją leje mi już otoczoną Kopalniami Mennicę. To ja Potencjał, Przemyśl, Zdrajca i mam Falistego!
Bronił mi bramki 2 kolejne tury, potem zestrzeliłem Corariusa i zdobyłem 8 PZ Skromnym. Z powodu Falistego Blitzkrieg z powietrza nie mógł mi nic zrobić. Na ziemi też się raczej bronił. Przed najazdem Łzą Straszliwą, przed zabiciem czołga przez 2 Fizylierów wspomaganych Odkryciem Wroga kolejną.
Tura 7, kolejna wiekopomna. Dociągłem karty, machnąłem Plagę. wystawiłem Łzę, Proroka i Patriarchę. Doczepiłem Wolę. Blitzkrieg Skupienie, ja Przemyśl. On Zmiankę na Łzę, ja Przemyśl, którego sobie poszukałem w tej turze. Został bez kart. Łza, Prorok z Wolą, Patriarcha z Potencjałem i zdobyłem 30 PZ w tej turze. Blitzkrieg też mnie plagą poczęstował, jego próby najazdu powstrzymałem zdaje się Skupieniem i wystawiłem 3 Łzy.
8 tur, wynik: Stawik 50, Blitzkrieg 26.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....


Ostatnio zmieniony przez Stawik dnia Pią Kwi 23, 2010 4:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Privian
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 230

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było co oglądać! W tej ostatniej turze to na ręku miałem 2 skromne, 2 przemysle, 2 potencjały, śmierć z obłoków i proroka. Laughing

A tak na marginesie to zanim Stawik się pojawił jako obserwator to rozegraliśmy jeszcze jeden meczyk, ja Hordą a Blitzkrieg Legionem.
To była chyba jakaś testowa talia bo mu trochę nie szło. Nie miał miejsc więc musiałem atakować wodza. Szybko mi Łezki wchodziły więc nim się obejrzałem miałem 24PZ. Blitzkrieg co jakiś czas wyskakiwał z Gomorem ale zawsze coś miałem na ręku. Ale w końcu Udało mu się przebić przez moją obrone i najechać Gomorem mole minowe 5PZ i chyba drugim jakoś Skład. Ale ja rzuciłem Plage wystawiłem wojo z naszą wolą która dokończyła dzieła zniszczenia. Graliśmy 16 tur ale dosyć szybkich.
Wynik: Privian 50, Blitzkrieg 14

_________________
Skowyt si? Zbli?a!!!
-----------------------
Plan Your Escap!!!

www.grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum