Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Legion jest mroczny - bitwy na Lackey

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 6:43 pm    Temat postu: Legion jest mroczny - bitwy na Lackey Odpowiedz z cytatem

Najpierw zmierzyłem się z Privianem. Grał swoją talią na Husseinie. Ja wziąłem talię na Marcusie, antyHussejnową.
Talia spisała mi się zgodnie z planem. Cisnąłem Priviana od drugiej tury. On stawiał Męczenników, ja ich likwidowałem. Poszło na to na początku gry chyba z 2 Pretorów i Razyda. Pilnowałem, żeby nie miał Proroctw i rozbudowywałem Krainę. Obsypywałem go niespodziankami - Ograbieniami i Terroryzmami. W powietrze wyleciał Skład i Kopalnia. Kolejny musiałem zużyć na własną Ziemię bodajże przy najeździe. Pojechałem mu Złoże Rudy, gdzieś po 5 turach. Wkrótce potem kolejne. Privian poczęstował mnie Plagą. Rozpoczął się zwykły w takich wypadkach wyścig - wystawianie wojów i hajda na atak! Tylko, że Privian się umiejętnie bronił. A to Pacyfista, a to Zdrajca. A gdy ja siedziałem na ataku, to on wystawiał Łezkę i pyk! Kopalnię. 2 razy. Ja też mu jedną urwałem. Znad Krawędzi odzyskał Plagę.
Powstrzymałem więc tą rzeźnię i stanąłem w końcu na bramie. Łezki na zdrowie mi nie wychodziły. Uzbierałem armię, dopiero wyszedłem do ataku. Privian bronił się póki mu kart starczyło, ale w końcu moich siedmiu wojów pozamiatało.
Przez całą grę zadziałało mu jedno Proroctwo. Na początku gry (2-3 tura) zagrał Spojrzenie w Przyszłość i Naszą Wolę. Spojrzeniem obejrzał moje karty, a ja rzuciłem w moich ruchach Zacznijmy i doszły mi 2 Wyrzeczenia. Potem postawiłem Centrum Dowodzenia i Spojrzenia miałem z bani. 5 Wyrzeczeń dobrze dochodziło, na bieżąco likwidowałem Proroctwa. Jedną Wolę skasowałem też Konsekwencjami. Ograbienia bardzo pomagały. Ze 3 go dopadły i wtedy zalegał w łapce z miejscami.
Grało się emocjonująco i bardzo długo jak na solówę.
18 tur, wynik: Stawik 50, Privian 20.

Następnego dnia stawiłem czoła KNOXowi.
On wziął koniki na Sandzie. Ja talię na Nefarycie na Obozy Szkoleniowe, Gommory i Kruki oraz sporo dołączanek.
Zaczynałem a rękę miałem piękną. Zaliczka, 2 Dobrobyty, Podział Bogactwa, Złoże Rudy, Skład i jakaś kicha, którą odrzuciłem. KNOX wyrzekł się Zaliczki i też nieźle się wystawił. Stajnia, chyba Ziemia, koń. 2 Dobrobyty też już miał w 2 turze. Raz mu zadziałały i jednego się wyrzekłem. Ale 8 kart ciągnął do końca gry.
Chyba w 2 turze wystawiłem Obóz szkoleniowy. W 3 nie wykonałem akcji. Miałem ładne powstrzymywajki. KNOX wywalił stado chyba z 6 koni, a ja mu Pacyfistą. I w kolejnej turze też.
W 4 turze wystawiłem 2 Gommorów (a WB już 11). Dostali po Przeraźliwym Szale. Nastąpiła poważna wymiana ciosów. Gomory atakują konia. KNOX jednego cofnął Zmianką, to ja Czas Pokoju. KNOX wziął Zmiankę do ręki i cofnął Zwiadowcę. Ale w Składzie miałem 2 Zmianki. Zwiadowcę dałem z powrotem na atak, swojego Gosia też tam wysłałem. We dwóch zdemolowali Krainę KNOXa. 42 PZ.
W tej sytuacji KNOX wrócił na bramę. Pół armii musiał zagłodzić. I sterczał tam na bramie już do końca gry. Mi się dostał Najemnik na fajnego Gosia. To go zagłodziłem, wystawiłem Obóz na Ogólną, w następnej turze nie wykonałem akcji. Potem wystawiłem jeszcze 2 Kruki i dałem im Szały.
KNOX miał 5 koni na bramie, na szczęście żadnego Zwiadowcy. Kruki poleciały Ziemię Orną. 25:9. KNOX anihilował im Przeraźliwe Konsekwencjami i zarzucił Zdrajcę na jednego. 12:10. Dodałem Przewagę Taktyczną i wygrałem.
7 tur, wynik: Stawik 50, KNOX 0.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Privian
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 230

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grało się naprawdę dobrze! Nie licząc zgrzytu z alt+l. Ograbienia i terroryzm naprawdę mi krwi napsuły Mad
Ale jak zwykle dodałem parę niepotrzebnych kart które mi zapychały rękę.

Dzięki za grę i do następnego razu!

_________________
Skowyt si? Zbli?a!!!
-----------------------
Plan Your Escap!!!

www.grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze raz zagrałem z Privianem, bez umawiania się specjalnego tymi samymi taliami.

Zajęło nam to 6 tur, tym razem po bożemu jak na solówkę przystało. Gomorzy rozszarpali Husseina. Więcej szczegółów już w wyzwaniu na mojej stronie.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum