Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wojny w KNW :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smok_84
Sierżant


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 120

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 10:41 am    Temat postu: Wojny w KNW :) Odpowiedz z cytatem

to kolejny temat potyczek na Knurowskiej arenie walk w świecie Dark Eden Smile

odbyły się dwie nowe batalie w pierwszej na śpiących wojowników Josefa Gabriela w księżycową noc napadła moja "Horda Pożeraczy Żarcia" i zmiażdżyła koniki bez jakiegokolwiek odzewu Smile Krecikowi Stajnie nie dochodziły ani wojo, same intrygi tylko a mi i wojo i mocne intrygi i tak walka zakończyła się w 8 rundach,

wynikiem:
Krecik vs Smok 0:50

W drugiej Batalii Krecik i jego banda odważyła się zaatakować z nie nacka hordę która była akuraty przy posiłku Razz
Szybko Krecik zdobył 17 PZ ale na tym się jego penetrowanie mojej krainy skończyło bo horda zaczęła przybywać do swego wielkiego Abdula. Leciały intrygi, miejsca, krainy rosły w siłę. Horda wzięła się do pracy i szybko zniwelowała straty i nawet wyszła na prowadzenie, zdobywając 47 PZ. J nadszedł czas plagi Krecika ale niestety nie przemyślałem jej, gdyż miałem wojo na ręku (mało przemyślany ruch, ale jedyny możliwy ponieważ na planszy po mojej stronie było chyb z 10 wojów Smile ).
i wtedy się wyłożyłem, przeszedłem do najazdu i z dwoma berserkami rzuconymi pokonałem ostatnia stajnie i to było koniec koników Gabriela Smile

wynik:
Smok vs Krecik 50:17
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum