Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

17.03.2010 - solo fasolo w Krakowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drumdaar
Sierżant


Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 107

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 10:39 am    Temat postu: 17.03.2010 - solo fasolo w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Witam

Wczoraj wieczorkiem po pracy spotkalismy sie z Aksalem u mnie. Zapowiadalo sie ze przy odrobinie szczescia bedzie nas 4 ale skonczylo sie na 2 Razz wiec zasiedlismy do solowek.

Aksal przyszedl ze swoim legionem na Marcusie w skladzie Gomorry, Razydy, Soldaci szturmowi i Nassale ze zmiankami, oraz 1 mezny Pretor

Ja stwierdzilem, ze odpoczne na chwile od Hordy ale tez nie dokonca, i ulozylem "klasyk" na Templariuszy Hordy z jednym moim jedynym Notredame

Solowek rozegralismy 3. Wszystie zakonczyly sie zwyciestwem lysych w stosunku:
50:0
50:8
50:28

Pierwsza gra byla wyjatkowo szybka Chociaz sie nie zapowiadalo. Na starcie dalismy sobie po ograbieniu i zanosilo sie na zmudny poczatek. Na moje szczescie dezycja o "poszukaniu" ukyrtego byla zlotym srodkiem. Pozbylem sie dzieki temu miesc z reki a potem, karty podchodzily mi jak marzenie a Aksalowi jakby zpomnial dac na tace w weekend. Przez cala gre nie zobaczylem ani jednego Gomorra chyba, nie musialem chyba ani razu korzystac ze szpitala a Notre chyba nawet nie wystawilem.

Druga gra byla bardzo podobna do pierwszej, ze skladem i kopalnia od poczatku moglem dzialac do woli. Smieszna sytuacja byla tylko jak nie mialem kart na rece a Aksal mial razyde w najezdzie. Rozglada sie po osadzie wybiera mennice i niszczy. Zaraz po tym patrze ze mialem 3 karty w skladzie: Zmianka, pacyfista i potencjal Razz

Trzecia gierka przyniosla juz nalezyte emocje. Niby startowalem znowu ze skladem i kopalnia ale szybko padly ofiara Gomorra z przerazliwym. Dlugo ledwo sie bronilem wykorzystujac wszelkie mozliwe intrygi. Po jakims czasie doszedl w koncu szpital i skarbiec i zaczelo sie balansowac. W koncowce jak Aksal pozbyl sie juz wiekszosci intryg a mi doszlo w koncu Notre udalo sie dobic do 50

Innymi slowy gralo sie swietnie i na pewno Templarsami pogralbym czesciej jakby tak sobie czlowiek skombinowal przynajmniej jeszcze jedna Notre.

p.s. ma ktos katedre na zbyciu moze?? Razz

Druga gra zaczela sie podobnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum