Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Abdul (Stawik) vs. Abdul (ironhead)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 1:04 pm    Temat postu: Abdul (Stawik) vs. Abdul (ironhead) Odpowiedz z cytatem

Potrenowałem trochę ironheada.
Start bez złota, ja w 1 turze nic nie wystawiłem, on Dżihada i Mamuta. 1 branie miałem Skład, Dwuróg i 5 intryg. Potem też intrygi mi ładnie dochodziły, a miejsca kiepsko. Powstrzymywałem go, a jemu armia się rozrastała. Miał chyba z 9 wojów, kiedy ruszyłem w końcu do kontrofensywy. Po drodze jakoś 9 PZ urwałem.
W 5 turze myślałem, że już go rozwalę, bo nic na ręku nie miał, a mi doszło sporo woja. Ale na 4 najazdy nie starczyło, więc zrobiłem zachowawczo 3 i pokiereszowałem mu armię. Ironheadowi doszły miejsca, woje i Odkrycie słabości. Wystarczyło na tyle, że został mi Dżihad i Urox. Zdołał najechać mi Skład. Znowu został bez kart, więc w szóstej turze bez problemu zakończyłem.
6 tur, a zeszło nam ponad 2 godziny. Kiepsko mi się gra jak się dzieci na kolana wspinają.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ironhead
Szeregowy


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W piatej turze zamiast desperacko wszystkimi wojownikami (jakies 5 jazdy i 2 woje) probowac najazdu, powinienem stworzyc obrone i poczekac na dalszy rozwoj sytuacji. Rozwalilem jedynie sklad, ale zawsze dobre i to. Gdybym zrobil obrone to pewnie bysmy grali ze 4 godzinu.
Widze ze zawsze powinno sie cos zostawic na reku na ture przeciwnika, aby mial troche niepewnosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum