Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poszukuję kilku konkretnych kart

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Bazar - Bazaar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drumdaar
Sierżant


Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 107

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 10:21 pm    Temat postu: Poszukuję kilku konkretnych kart Odpowiedz z cytatem

witam

jak w temacie,
poszukuję kilku konkretnych kart, mianowicie:
(kolejność nie przypadkowa)

- konsekwencje x1
- skupienie x1
- terroryzm x1
- notre dame x1-2
- zacznijmy od nowa x1

niestety nie posiadam praktycznie żadnych kart Rare lepszego sortu na wymiane, chyba, że ktoś zbiera całą kolekcje i mu czegoś brakuje to chętnie się wymienie w stasunku nawet x:1 za kilka słabszych rare których brakuje, bo trochę tego mam

natomiast jak najbardziej, możemy negocjować kwoty pieniężne, nie sram kasą ale też wiem, że te karty troche warte są jestem gotów uczciwie zapłacić, cen nie proponuję natomiast na pewno się dogadamy

jaby komuś zbywały wyżej wymienione to proszę o kontakt najlepiej na forum, gdyż na gg bywam nie regualrnie

pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Bazar - Bazaar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum