Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Masakra w Żyrardowie - 20.II.2010

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 5:00 pm    Temat postu: Masakra w Żyrardowie - 20.II.2010 Odpowiedz z cytatem

Teksańska masakra piłą łańcuchową w kupie z Piłami od I do V to pryszcz przy masakrze żyrardowskiej.
Zebraliśmy się z KenObim i Skoqiem i w ciągu 3 godzin zagraliśmy 4 nawalanki! Bez zmyły, właśnie tak, 4!!!

KenObi grał koniami Triady na Cainie. Podwójne najazdy. Skoq piechotą Legionu na Nefarycie, z Darami, a ja tym samym, ale na Marcusie, bez Darów.

Jak to przy naszych spotkaniach rzeźnia zaczęła się od drugiej tury. KenObi powstrzymany, Skoq pojechał mnie, ja jego i triadowiec wyskoczył ze stadem koni. I pozamiatane. Ledwo się rozkręciłem, przystosowałem szare komórki do gry, a już było po wszystkim
Wynik: KenObi 50 : Stawik 23 : Skoq 17

Druga gra wydawałoby się, że będzie miała identyczny przebieg. Konie się rozszalały, Skoq jakieś tam PZty ustukał, ja chyba też i kobyłki walnęły 46 PZ. Zdemolował nam Krainy. W tym momencie zaczęliśmy się bronić. Zgodnie z milczącą umową jechaliśmy równo po końskiej krainie. Skoq miał Gomory, ja też je miałem. Nie pamiętam kiedy i jak ich użyłem. Tym razem graliśmy ze 30 minut.
Wynik: KenObi 46 : Stawik 50 : Skoq 40

W tej grze KenObi rozpoczął trochę wolniej, Stajnie miał dopiero w 2 turze Wink Powstrzymywaje w miarę mi podchodziły, nie byłem tak strasznie męczony Ograbieniami. Dość ostro każdy próbował najazdów, ale przez 30 minut jakoś nam szło. Potem Skoq wywalił Gomorów i machnął 23 PZ, potem jeszcze 9 Skromnym. Mi w międzyczasie udało się Skromnym utłuc Zwiadowcę. A potem już było szybko. Gdy byłem bez kart Skoq pojechał mi Ziemię bodajże. KenObi zaraz potem powstrzymał mnie Zdrajcą! Rzucił Straszliwą, a potem Skoq Pretorem z Przewagą i Mutacją nafrunął Ziemię Orną i pojechane.
Wynik: KenObi 0 : Stawik 5 : Skoq 50

W tej grze też początek był wyrównany. W pewnym momencie udało mi się dopaść Skoqa. 2 Gomory najechały Kopalnię i wodza, 2 Razydów Ziemię. 33 PZ. Potem kawalerzyści się rozbrykali. KenObi miał chyba 6 czy 7 koni w ataku, co najmniej 5 z nich miało 2 najazdy. Pojechał mi Mennicę. Szykuje się do następnych najazdów, a Skoq rzuca Plagę. Minęło jeszcze kilka tur siekanki. Rozbudowywałem Krainę, w końcu wystawiłem na atak 3 Gomorów. Jeden wrócił do domu Zmianką, ale chłopaki nic więcej nie mieli. Pojechałem miejsce i wodza.
Wynik: KenObi 8 : Stawik 50 : Skoq 0

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skoq
Szeregowy


Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 50

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście określenie - MASAKRA pasuje tu w zupełności - przed rozpoczęciem pierwszej gry stwierdziliśmy z KenObim, że musimy po 3 godzinach uciekać, na co Stawik rzucił, że "lipa, to może raz zagramy" Very Happy Naprawdę gra miała nadzwyczaj szybkie tempo - pierwszy raz tak szybko zagrałem nawalanki - ciekawe, że pierwsze 3 gry "rozdały" po jednym zwycięstwie każdemu z nas - w czwartej "tie-break'u" Laughing wygrał Stawik. Oby więcej takich gier! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum