Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

konfrontacja banhus vs luxus 16.10.2006

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
banhus
Sierżant


Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 148

PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 12:01 am    Temat postu: konfrontacja banhus vs luxus 16.10.2006 Odpowiedz z cytatem

banhus ( Nepharite Ancyrite ) vs luxus (Abdul IV of the Pale Sun ) [55:44]

tym razem do akcji weszły moje pingwiny Cool , zaczeło się nie ciekawie po kilku pierwszych turach dostawałem lanie do zera , nawet nie wiem kiedy ale lux miał już 36 punktów! , gdy już myślałem że będzie dobrze zadziałała plaga i nie było dobrze , luxus miał 5 dobrobytów i 5 znajomości ale i tak brakowało mu żarcia , w ostatniej rundzie miałem zurghona na obronie co uniemożliwiło najazd na mój bazar co dało by mu 50! a sam w ostatniej swojej postawiłęm wszystko na jedną karte i najechałem wszystkim co miałem olewając obrone , wiedziałem że jak mi się nie uda to i tak się nie obronie przed "skromnym zwycięstwem " Razz

dodam jeszcze że lux miał 67 kart a ja 107
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum