Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sand (Stawik) vs. Leitheuser (Krzycho) - 50:38

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 6:47 am    Temat postu: Sand (Stawik) vs. Leitheuser (Krzycho) - 50:38 Odpowiedz z cytatem

Jak na solówkę to nawet ciekawie było. W pierwszej turze Krzycho mnie ograbił, chyba w drugiej stajnie rozjechał. Myślałem, że już po ptokach. On sobie Skład szybko sprawił, tylko mu paliwa brakowało. Czołgów nie wiem czy 6 nie wystawił (Zacznijmy od nowa).
Jednak karty szły mi tak, że akurat starczało na powstrzymanie. A to Brak paliwa, a to Zdrajca, a to Potencjał.
Nadszedł moment, że wyjątkowo został z 2 kartami, jedną w składzie. Mi doszło Przemyśl, Poszukiwanie i parę koników. Myślę sobie - poszukam Przemyśla i pozamiatane. Ale już żadnego w talii nie było. Ostrożnie podszedłem do 2 tanków na bramce z 5cioma konikami. Okazało się jednak, że równie dobrze mogłem nie mieć żadnego Przemyśla, bo Krzycho był wyprztykany. Jednak Ciężki, Zwiadowca i 3 zwykłych nie starczyło żeby wygrać, za dobrze Kraina Krzycha była poukładana. Nawet z Potencjałem i Berkiem mógł być tylko najazd więcej. Zgarnąłem 3 Tunele. Nie za mądrze, bo Skład należało rozjechać...
W następnej turze Krzycho miał tanka i 3 samoloty. Tankiem stoczyliśmy bitwę o Zwiadowcę, ze 4 intrygi padły. I tank. 3 samoloty najeżdzały stajnie, ale miałem Potencjał. Fuks, że Krzych nie miał modyfikatora, żeby 2 najazdy robić, bo nic więcej do obrony nie miałem. Fuks, że intrygi do obrony mu nie doszły, bo mi doszło 5 miejsc i nijak bym nie podziałał.
Więc tym fuksem wygrałem. Jak wrócę do domu to dam linka do loga i obrazka.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....


Ostatnio zmieniony przez Stawik dnia Pią Paź 20, 2006 9:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diaphragma
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 129

PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa. Bylo nice. Szkoda tylko, ze w ostatniej turze nie dalem najechac Stajni. Pozniej zostalem bez niczego konkretnego na bramce i w dloni.
Dalej bede obstawal aby turniej nie byl solowkowy. Ewentualnie widze jeszcze taka mozliwosc grania jednoczesnie Turnieju w dwoch systemach:
1. Nawalanki - czyli 3,4 i kto wiecej do 50. 3 gry i z najlepsza liczba PZ wchodzi do dalszej fazy.

2. Solowki - niech Wam bedzie Smile chociaz grywanie solowek BARDZO rozni sie od grania nawalanek. I nie tylko chodzi o roznice w konstruowaniu talii Laughing

Na ten temat piszcie w temacie o turnieju zeby nie robic tu off-topicu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum