Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

4-5.12.2009 nawalanka u Priviana

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Privian
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 230

PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 10:04 pm    Temat postu: 4-5.12.2009 nawalanka u Priviana Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem sobie długi weekend i wybrałem się z Mileną w rodzinne strony gdzie już z kartami czekał Jakub na małą partyjkę. Laughing

W piątek udało się rozegrać tylko jedną nawalankę bo było już późno. Ja grałem Legionem na Wielki Heretyk Marcus, Milena Hordą na Abdulu, a Jakub Luterańska Triada na Jonah Sand.

Zaczynałem ja i to był błąd, bo Jakub załatwił mi Pretora i zagrał Skromne zdobywając pierwsze punkty. Potem dosyć długo nic się nie działo, przy kolejnym ataku Jakuba zagrałem Plagę po czym Milena wystawiła Łezkę i zdobyła pierwsze punkty na stajni Jakuba. Ja nie zostałem dłużny i w końcu weszły mi drugi Gomor i udało mi się zdobyć punkty i ogólnie wchodziły mi później karty i zrobiłem pogrom. Gra skończyła się prawie przed czasem.

Wynik: Privian 50, Milena 13, Jakub 16

W sobote udało się rozegrać dwie nawalanki.
Pierwsza to była naprawdę szybka akcja w wykonaniu Gomorów! Jakub atakował Milene i ugrał pierwszy punkty ale w skutek czego pozbyli się kart, miał jedną na ręku. Mi przy dobieraniu wpadł super katy. Zagrałem najpierw Plage później poszły dwa Gomory z Wojną błyskawiczną i miałem już ponad 40 pkt. Shocked sam nie wierzyłem, że się udało. Gra trwała ponad 45 minut.

Wynik: Privian 50, Milena 0, Jakub 10

Druga gra strasznie się dłużyła i skończyła się czasowo. Za dużo nie już pamiętam, może dla tego że dostałem szybko Zaliczkę i raczej się tylko przyglądałem. Po razie mnie pojechali i ugrali sobie punkty lecz pożnie to już szły ulewy itp. No ale w końcu się tego ustrojstwa pozbyłem i znowu Gomor z Mutacją i Berkiem uratował i mi skure Laughing

Wynik: Privian 19, Milena 8, Jakub 10

Pozdrawiam i do następnego razu!!!

_________________
Skowyt si? Zbli?a!!!
-----------------------
Plan Your Escap!!!

www.grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum