Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam + pytanie o graczy z okolic Krakowa?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drumdaar
Sierżant


Dołączył: 25 Gru 2009
Posty: 107

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 10:59 am    Temat postu: Witam + pytanie o graczy z okolic Krakowa? Odpowiedz z cytatem

Jako ze jest to moj pierwszy post na tym forum to pierwsze co serdecznie witam Smile

Jakis czas temu, odkurzylem moje karty do DE coby pokazac narzeczonej jak sie czlowiek za mlodu bawil, po czym z ciekawosci wpisalem Dark Eden w google i... ku mojemu pelnemu zaskoczeniu, okazuje sie, ze ludzie jeszcze graja w mojaj ulubiona karcianke Smile

Moje pierwsze pytanie jest takie czy uchowal sie moze ktos z Krakowa lub okolic co jeszcze gra ? bo obecnie mieszkam tutaj i checnie bym sie z kims umowil na granie Smile

ewentualnie moge raz na jakis czas gdzies dojechac, jezlei ktos jest chetny

co prawda dawno nie gralem, oraz moje karty prawdopodobnie beda cierpiec z powodu brakow kart Rare (zwlaszca wojownikow) ale moze uda mi sie nie byc totalnym miesem armatnim Razz

dajcie znac czy ktos z was jest z Krakowa i koolic lub zna jakichs graczy tutaj

z gory dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź pma. ; )

pozdr.

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damajek i Aksal_se też są z Krakowa. W ich profilach znajdziesz numery GG.
_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum