Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

7.11.2009 nawalanka z Wielkopolski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Privian
Sierżant


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 230

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 10:54 pm    Temat postu: 7.11.2009 nawalanka z Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

W weekend byłem w rodzinnych stronach i w końcu udało mi się spotka z kumplem na granie i moją dziewczyną. Zagraliśmy 3 nawalanki i 1 solówkę.

Privian-Rasputni, Milena-Horda, Jakubian-Triada.

Z powodu upływu czasu za dużo nie pamiętam ale spróbuje coś napisać.

W pierwszej grze trochę mi nie szło bo nie miałem co najechać z powietrza

Sad i przez długo byłem tylko obserwatorem. Na szczęście Jakubowi nie wchodziły stajnie Laughing Natomiast Milena wystawiła kupe bydła i szalała na lewo i prawo i ostatecznie wygrała (chyba zrobiłem jej za dobrą talie). Gra skończyła się po 1h30.

WYNIK
Privian(32), Milena(50), Jakubian(09)


W drugiej grze szło już mi trochę lepiej a Jakubowi nadal słabo wchodziły stajnie. Z ciekawszych rzeczy to udało mi się zagrać moją nową kartą na Jakuba "Utrata Potencjału" i wywaliłem mu 2 Stajnie z ręki co go definitywnie wyłączyło z gry Twisted Evil Graliśmy ponad 1h.

WYNIK
Privian(50), Milena(27), Jakubian(00)


Trzecia gra strasznie się dłużyła bo każdy szybko zrobił sobie jakieś bramki i czekał. Jak już się chciało atakować to wchodziła jakaś Ulewa albo Skupienia (nawet Plaga weszła). Ostatecznie wygrałem na czas.

WYNIK
Privian(20 ), Milena(09), Jakubian(08 )


W tym momęcie Milena stwierdziła że ma dosyć i nas opuściła, a my rozegraliśmy sobie jeszcze 2 solówki.

WYNIKI
Privian(50), Jakubian(29)
Privian(50), Jakubian(34)

_________________
Skowyt si? Zbli?a!!!
-----------------------
Plan Your Escap!!!

www.grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Privian, nieźle nieźle Smile ... ale Milenie też należy się pochwała !
Może następnym razem gdy będziemy grać to Milena zagra z nami? Smile

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum