Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

08.11.09 Czewa Rainy Sunday.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cormak
Kapitan


Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 275

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 1:51 pm    Temat postu: 08.11.09 Czewa Rainy Sunday. Odpowiedz z cytatem

Deszczowej niedzieli wieczorem zasiedliśmy do Darka ;]
Było nas czterech więc zagraliśmy 2 x 2v2 i zanim się wszyscy zebrali zdążyliśmy ze Szczubą zagrać jedną solówkę.

Solówka Ja (Hussain na proroctwach) Szczuba (Templarzy na piechocie)

Gra bardzo wyrównana i bardzo długa ( do tego stopnia, że reszta zebranych zaczęła mocno nas pospieszać, żebyśmy skończyli =p) ponad godzinka.
Do momentów przełomowych można zaliczyć najechane z powietrza za pomocą śmierci z obłoków Notre i zarazem zniszczone ;] Do tego kilka terroryzmów w moje kluczowe budynki w tym Skład. Albo bardzo wcześnie zniszczony obozu pracy. Kilkakrotnie przetasowaliśmy decki i po bardzo zaciętej walce udało mi się przełamać bramkę Szczuby i ostatecznie wygrałem.

Cormak 50 : 34 Szczuba.


Zasiedliśmy do dwóch drużynówek.

Qbek ( Rasputni na pojazdach)
Cormak (Hussen na prorokach)
VS.
Dziobak ( Zminimalizowana piechota legionu do prawie samych Gomorów, kilka nassali zmiany wyglądu i oczywiście 5x szał, bez razydów i Pretorów o.O)
Szczuba (i jego Montaż ;])

W pierwszej grze mieliśmy z Qbkiem dobry początek, jego samoloty szalały w powietrzu ściągając między innymi Notre, a mój obóz pracy tętnił życiem (8 wojowników otoczony 2x mennicą produkował 32 golda!)
Sytuacja się obróciła gdy w mojej turze Dziobak zagrał na mnie Utratę =
Anihilował mi takie karty jak Zdrajca, Skupienie i kilka innych dobrych kart, przez co zostaliśmy bez obrony bo Qbek też nie miał kart = Dziobakowi doszły szalone gomory i w jednej turze pozbawił Qbka 4 budynków...
Zdecydowanie przejelii inicjatywę w grze i po kilku turach nas dokończyli

Cormak, Qbek 49 : 75 Szczuba, Dziobak

W drugiej grze przez bardzo długi okres czasu nikt nie zdobywał punktów choć najazdy były co chwilę. Mniej więcej w połowie przeciwnicy anihilowali mi konsekwencjami moje proroctwa i byłem zmuszony tylko do obrony i ewentualnie coś działać intrygami. Jednak poszło kilka powstrzymywajek pod rząd.
Qbek wystawiał samoloty i blizte przy wojnach błyskawicznych siał zniszczenie ;] Trwało to jeszcze długo przy wyrównanej rozgrywce.
Z ciekawszych zagrań. Szczuba zagrywa terroryzm na mój skład wypchany po brzegi rarami do obrony (w tym plaga) A sam ma sporą grupkę piechoty by zadać duże obrażenia ;] Ja zagrywam Przemyśla na na terroryzm , on na to Ja to wezmę i terroryzm, ale mówie czekaj czekaj =p zagrywasz ty to weźmiesz a ja na to Plaga! i po najeździe.. chociaż Skład tak czy siak wybuchł ;]
Jeszcze potrwało to trochę i zakończyliśmy to naszą wygraną ;]

Cormak, Qbek 75 : 44 Szczuba, Dziobak

tyle na niedzielę ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noz4
Sierżant


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 171

PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ja zagrywam Przemyśla na na terroryzm , on na to Ja to wezmę i terroryzm, ale mówie czekaj czekaj =p zagrywasz ty to weźmiesz a ja na to Plaga! i po najeździe..."

"Przeciwnik: Nie mówmy już o tym."

;]

_________________
wtf czyli kurde bele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum