Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

13.10.09 Czewa twilight.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cormak
Kapitan


Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 275

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 1:57 pm    Temat postu: 13.10.09 Czewa twilight. Odpowiedz z cytatem

Wraz z nastaniem wieczora zasiedliśmy do dwóch nawalanek.

Dziobak jak zwykle Marcus, piechota i dary.
Szczuba templarzy na Montażu.
Cormak jazda na Abdulu.

na początku ja i Szczuba wystawiliśmy sporo budynków, natomiast Dziobakowi podeszły gomory z szałami i jakieś ukryte by to utrzymać.
Bardzo szybko przeszedł do najazdu, nie miałem kart do obrony wojsko też mizerne i zniszczył mi 2 budynki, i już na samym początku wyszedł na spore prowadzenie.
Tymczasem Szczuba wystawił Notre Dame i zaczął masowo wykładać wojsko.
Ja natomiast pozostawałem na bramce swoimi krówkami, Dziob zaczął wykładac masowo budynki i oboje broniliśmy się przed najazdami Templarów skutecznie ponieważ nie zdobył przez dłuższy czas ani jednego punktu.
Po paru kolejkach wystawiłem sporą ilość bydła i z ręką pełną intryg wyprowadziłem najazd i udało mi się zniszczyć Notre Dame. Jeszcze przez kilka kolejek utrzymywałem przewagę w polu niszcząc 2 kopalnie u Szczuby.
Poszła jakaś plag i całe moje bydło zdechło = Zaraz po tym Dziobak zaczął wystawiać wojsko i sukcesywnie przejmować inicjatywę.
Utrzymał ją do końca po raz kolejny, pokazując, że Gomory z szałęm to potęga

Wynik:
Dziobak 60, Szczuba 0, Cormak 49


Jedynie Szczuba coś po majstrował przy tali przed następną grą, Horda i Legion pozostały niezmienione.
Miałem dość udany początek, sporo budynków, wojsko na obronę, i zacząłem próbować najeżdżać, jednak nic nie wychodziło. Ni tylko mi bo przez bardzo długi czas nikt nie zdobył punktów.
W którymś momencie gry gdy wszyscy byli na stabilnej pozycji dostałem od Dziobaka MELANCHOLIE! <cry> Zupełnie na to nie przygotowany bo w decku ani Stajni, jedno wyrzeczenie i jedne konsekwencje, a zaraz po tym ku mojemu zdziwieniu dostawił do tego tarczę < duble cry>
Na szczęście zostało mi trzech jezdnych którzy pozostali na bramce, w połączeniu z szarżami i berekami byli praktycznie nieśmiertelni.
Dziobak i Szczuba skupili się na sobie mnie pozostawiając troszkę z boku, Zdobywali na wzajem na sobie punkty.
Doszło mi cudem jedno wyrzeczenie (poszło na tarczę) Szuba zagrał Zacznijmy od nowa i tym razem z Poszukiwania wyciągnołęm to samo wyrzecznie i Hura!
Wysypał się pełen Skład wojska i prawie cała ręka wojska plus kilka bardzo przydatnych intryg. W tej turze udało mi się zniszczyć dwa budynki. Jednak po kilku turach ( znowu za sprawą Zacznijmy od Nowa) Melancholia do nie powróciła =
Tak samo jak wcześniej Legion i Templariusze skupili się na sobie a Szczuba wystawił konsekwencje tym samym niszcząc moje nadzieje na to, że uda mi się tego badziewia pozbyć moimi konsekwencjami.
Templariusze wyraźnie wyszli na prowadzenie z bardzo pokaźną osadą i sporym wojskiem.
Ja tymczasem dostałem 2x tarczę do Melanchli co kompletnie wyeliminowało mnie z rozgrywki( łapę miałem permanentnie zapchaną wojownikami) Po drodze dość szczęśliwie udało mi się coś najechać Łezką
Kilka tur i Szczuba zdobył swoje ostatnie punkty, tym samym wygrywając.

Wynik:
Dziobak 39, Szczuba 60, Cormak 32
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pią Paź 23, 2009 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gra1
Dziobak 50(60), Szczuba 0, Cormak 41(49 )
gra2
Dziobak 33(39), Szczuba 50(60), Cormak 27(32)

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum