Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

10.09.2009 - nawalanki u Jeremiasz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysÅ‚any: PiÄ… Wrz 11, 2009 7:44 pm    Temat postu: 10.09.2009 - nawalanki u Jeremiasz Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy w końcu w naszym stałym pełnym składzie - Danek, Dungal, Wicu i Jeremiasz.

Udało nam się rozegrać dwie nawalanki.
Danek standardowo hordą, głównie jazdą. Dungal marcusem z ożywieńczymi (całkiem spoko talia), Ja templarsami ze złotem a Wicu moją talią legionu na Marcusie - piechota + jazda.

W pierwszej grze zaczynał Danek, ja byłem ostatni. Wziąłem dar bo karty nie były najlepsze.
Niestety w darze karty też wcale dobre nie były.
Chłopaki szybko się rozwijali, ja nieco gorzej ale dawałem radę. Wicu szalał dość mocno mimo że nie znał talii którą grał. Dungal swoimi ożywieńczymi też dawał nam się we znaki. Danek także nie pozostawał w tyle i gdy tylko miał okazję, to cisną nas swoim bydłem. Generalnie nie pamiętam zbyt wiele z tej gry, jak zawsze z resztą.

Cisnęliśmy dość długo ale w końcu musieliśmy poddać się przewadze Wica.

wynik:

Danek 21, Dungal 18, Wicu 50, Jeremiasz 10

fotki:


Zostało trochę czasu więc zagraliśmy drugą grę. Ta jednak była bardzo zacięta i przedłużyła się strasznie.
Ale nie była nudna. Wszyscy ostro cisnęliśmy ale leciało też sporo przeszkadzajek więc długo się rozkręcaliśmy.
Wszysy mocno się rozbudowali, no może poza Dungalem który nie miał co rozbudowywać, wykładał tylko ciągle nowych ożywieńczych Smile Ale nie odstawał od reszty i cisnął nas (zwłaszcza mnie) mocno Smile

Każdy zdobył sporo punktów i tylko czekał na okazję by wygrać ale stala leciały przeszkadzajki.
W końcu chłopaki wypsztykali się z przeszkadzajek a ja miałem skład i parę ciekawych kart oraz prawie komplet bestali i żandarmów na oddziale. Punktów miałem 19 więc jeszcze trochę mi brakowało ale już w tym momencie chłopaki nie mieli się czym bronić i dali się pojechać Wink

wynik:

Danek 30, Dungal, 40, Wicu 39, Jeremiasz 50

fotki:

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysÅ‚any: Nie Wrz 13, 2009 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jatka była nieprzeciętna! Very Happy Rzeczywiście szczególnie druga partia, była zawzięta na maxa. Jeremiaszowi staram dawać się we znaki jak mogę, nawet mniej zawzięty na Wica jestem. Najbardziej denerwują mnie Ci "Żołnierze Hordy", gdzie nieważne jakim tłumem Ożywienczych bym takiego jednego zaatakował, wszystkich rozpierdala, bo każdy z moich Zombie ma przeciwko niemu 0 WB. Co za rzeź! Very Happy
No i te "Zacznijmy Od Nowa" i "Potencjały" + dużo kasy. Jeremiasz opanował to bardzo skutecznie, mordercze połączenie tych elementów.

Dzięki za grę i do zobaczenia!

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysÅ‚any: Pon Wrz 14, 2009 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja tak się rano spieszyłem, że wziąłem boks z kartami i okazało się, że nie mam tam żadnej talii, którą można by coś zagrać bo wszystko zostało w domu Smile dlatego Jeremiasz mnie poratował.

Gierki pierwsza klasa, legion spisywał się przednie i chłopaki bardzo często i gęsto mnie powstrzymywali.

W naszych grach zazwyczaj jest tak, że jak jeden wygrywa to go w następnej grze wszyscy cisną więc drugiej partii raczej nie miałem szans wygrać, ale niewiele brakowało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysÅ‚any: Pon Wrz 14, 2009 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że Jeremiasz ostatnio za dużo wygrywa i kozaczy, proponuję zawrzeć rozejm i brutalnie cisnąć go dopóki mu mina nie zrzednie! Twisted Evil
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysÅ‚any: Pon Wrz 14, 2009 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no Przemek nie kombinuj bo zabierze karty, obrazi się na nas i nie będzie już chciał z nami grać Wink jak by nie patrzeć to każdy jest niebezpieczny w naszych grach więc non stop trzeba być czujnym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysÅ‚any: Pon Wrz 14, 2009 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taa, trzeba być czujnym - jakbyśmy byli w sowieckiej Rosji Smile Ja jestem przecież Pacyfistą Twisted Evil
Jak nie chcecie go cisnąć, sam go będę cisnął Laughing

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysÅ‚any: Pon Wrz 14, 2009 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Dungal nie bądź taki... :/ bo się zamknę w sobie i się będę jąkał... Wink
_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum