Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uniwersum Kronik Mutantów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Tawerna - Tavern
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KNOX
Sierżant


Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 149

PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artykul o kronikach mutantow

http://www.duzeka.pl/index.php?dzial=gry&id=artykuly&dalej=1&data=1164986627&archiwum=0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 10:46 pm    Temat postu: Uniwersum Kronik Mutantów Odpowiedz z cytatem

Pozwoliłem sobie założyć temat, gdzie możemy porozmawiać sobie luźno o całości jedynego w swoim rodzaju uniwersum Kronik Mutantów, które jest szersze niż wielu się zdaje. Niech wszyscy gracze Dark Eden wiedzą, że ta niezwykła karcianka jest pierwiastkiem czegoś ogromnego, wspaniałego i zachwycającego lecz niestety martwego. Sławmy o nim pamięć, ponieważ świat ten uczynił dla nas bardzo wiele..
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KNOX
Sierżant


Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 149

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przegladajac internet przypadkowo natrafilem na ciekawa stronke:
http://mutantchronicles.110mb.com/Encyklopedie.htm
sa tam opisy wszystkich 41! plemion z DE, troche obrazkow i linki do innych stron. wszystko fajnie tylko ze stronka jest bodajze po słowacku ale zawsze cos mozna zrozumiec.
wiec gdyby ktos szukal materialow do DE w celu np. robienia nowych kart to polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pitole, nie wytrzymam, poprzedni wątek o jaki zahaczyłem był Cormacka z jego autorskimi kartami. Jak uwolnię łapę z gipsu i kupię nowy sprzęt, wygarnę pomysły z bani, bo mi łeb rozsadzą!
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Tawerna - Tavern Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum