Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Privian vs Jakubian

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 9:40 am    Temat postu: Privian vs Jakubian Odpowiedz z cytatem

Privian napisał:
Rawicz w tym dniu (21.08.2009) tez rozegrał meczyk (Privian v Jakubian)

Ja zagrałem oczywiscie Hordą na Abdulu a Jakubian Triadą na Jonah Sand.

Już na początku Jakubian wyskoczył z dużą liczbą woja a mi jak zwykle karty nie podeszły (chyba znowu miałem za dużo kart Sad ) i pojechał mi pare budynków. Szybko jednak wskoczyło mi troche woja i można było działać. Zdobyłem troche punktów ale wtedy Jakubian wyskoczył ze Skazańcem i myślałem, że to koniec zabrakło mu 5 punktów. Mi na szczęście wskoczyło Skowyt się Zbliża i ostatecznie to ja odniosłem zwycięstwo.

Wynki: Privian 50, Jakubian 45

Dzięki za gre! Rewanż za dwa tygodnie jak wróce z wycieczki.


I tak się to robi Privianie. Osobne spotkania, w osobnych wątkach. Tak jest przejrzyściej.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum