Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

21.08.2009 - nawalanki u Jeremiasz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 10:30 am    Temat postu: 21.08.2009 - nawalanki u Jeremiasz Odpowiedz z cytatem

Wczoraj zagrałem z Dankiem i Dungalem.
Rozegraliśmy 3 gry.

W pierwszej, chłopaki obaj wyskoczyli z triadą, a ja z templariuszami.
Dungal wziął Caina i piechotę - fabrykantów. Danek miał Elijaha i marynarzy...??!!

To była dość szybka rozgrywka. Bardzo dobrze podeszły mi karty, szybko zebrałem dużo złota i wojowników i zacząłem rozjeżdżać przeciwników.
Danek poza wyłożeniem kilku marynarzy nic nie zrobił. Dungal trochę kombinował swoją piechotą ale za dużo też nie podziałał.

wynik: Jeremiasz 50, Dungal 0, Danek 0


Druga gierka już była bardziej zacięta.
Danek tym razem wziął hordę na Abdulu a Dungal i ja zostaliśmy przy tych samych taliach.

Ta rozgrywka była bardzo długa. Dungal nie miał za dużo powstrzymywaczy, grał bardzo ofensywnie, więc przed najazdami trzeba było go bronić Smile
Tym razem nie podeszły mi już tak dobrze karty a Danek dodatkowo utrudniał mi jak tylko mógł, żebym nie miał za dużo złota.
On natomiast mocno się rozbudował i tylko dzięki temu, że w tali nie miał jak to zwykle z abdulem bywa samej potężnej jazdy tylko jazdę a pół pomieszaną z piechotą i nie zawsze te bestie mu podchodziły.
Ale to nie przeszkodziło mu w rozjechaniu nas.
Puki mogliśmy to broniliśmy się dzielnie ale w końcu zabrakło kart.

wynik: Jeremiasz 8, Dungal 10, Danek 50


Trzecia gra była najbardziej emocjonująca.
Tym razem wszystkim podchodziły dość dobrze karty.
Ja dość szybko zdobyłem pierwsze punkty w krainie Danka i postanowiłem, że to jego głównie będę najeżdżał bo jak się horda rozszaleje to nie ma zmiłuj. Tak więc też robiłem. Gdzieś tam raz skasowałem mu całą rękę utratą, innym razem wysadziłem my skład wypełniony po brzegi kartami.
W tej grze też bardzo szybko zeszły wszystkie 3 plagi. Jakoś w pierwszych trach.

Potem każdy się dość mocno rozbudował i szalał na polu walki.
Ponieważ Dungalowi wcześniej nie poszło zbyt dobrze to tym razem spodziewaliśmy się podobnego wyniku. Ale się pomyliliśmy.
Dungal zaskoczył nas obu i w jednej turze pojechał mi 3 miejsca. Mając jedno zdobyte wcześniej zebrał już 46 pezetów. I gdyby nie Danek i jego potencjał to by zjechał mi jeszcze jedno i wygrał.
Potem Danek jeszcze pokombinował coś w swojej turze ale nie wiele już zdziałał. Gdy nadeszła moja tura zagrał na mnie utratę ale miał tylko 4 jednostki złota więc popatrzył sobie na moją dobrą rękę i odrzucił mi bestala.
Ja jednak jeszcze miałem dwóch bestali w grze i dwóch innych typa wyłożyłem. Ruszyłem do najazdu i chłopaki nie mieli mnie czym powstrzymać a brakowało mi tylko 8 punktów które bez trudu zdobyłem w krainie Dungala.

wynik: Jeremiasz 50, Dungal 46, Danek 32.

Dzięki chłopaki za super grę.
Do następnego Smile

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum