Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Avangarda V

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Nie Lip 05, 2009 8:27 am    Temat postu: Avangarda V Odpowiedz z cytatem

Decado grał Montażem. Największa zmiana od talii z poprzedniego turnieju, to wprowadzenie Drapieżniaków. Blitzkrieg grał swoim lekko zmodyfikowanym FatManem. Ja zagrałem Nefarytą na mnóstwo kart dołączanych.

Nie chce mi się opisywać, zresztą nie zasłużyliście na opis, śmierdzące lenie!

Pierwsza gra skończyła się na czas:

Decado 16(50) : Blitzkrieg 9(28 ) : Stawik 6 (19)

Drugą wygrał Decado, trwałą z 1,5h:

Decado 50: Blitzkrieg 19 : Stawik 48

Trzecią zagraliśmy tylko przez godzinę, bo trzeba było lecieć na pociąg. Jak dla mnie strata czasu...

Decado 0 : Blitzkrieg 9 (50) : Stawik 0

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
decado
Sierżant


Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 190

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Panowie za kawał dobrej gry - nie ma to jak rozegrać kilka nawalanek z mocnymi przeciwnikami.

Stawik w kilku konkretach zawarł prawie wszystko. Dopiszę tylko, że pierwsza nawalanka była niezwykle ciężka. Punkty jakie ugraliśmy padły praktycznie na samym początku. Później nikt nie mógł się przebić. Gdyby nie ograniczenie czasowe gralibyśmy pewnie jeszcze ze 2 godziny.
W drugiej nawalance Stawik dość szybko się rozbrykał i był bardzo blisko wygranej (w jednej turze zniszczył mi Notre i Kopalnię). Później długo byłem w defensywie ale kiedy odbudowałem krainę ciężko było mnie powstrzymać. Trzecia nawalanka była zbyt krótka by coś o niej pisać...
Trzeba wspomnieć, że talia Blitzkriega jest niezwykle niebezpieczna - w każdej grze od samego początku stanowił ciągłe zagrożenie. Gdybym grał klasykiem bez drapieżniaków to pewnie marny byłby mój los...

Do następnego!

_________________
Dark Eden Lives Forever Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musiały być dobre partie, sądząc po zawodnikach, punktacji i opisach. Niemniej za lenia się nie uważam, wypowiedziałem się w innym temacie w dziale turnieje, jakie mogły być powody frekwencji.
Wiadomo czemu nie przyjechałem z Jeremiaszem, nie śpimy na pieniądzach a nie mamy blisko. Mieliśmy przyjechać, ale nawalanki mamy u siebie.

Szkoda, mógł wyjść wspaniały turniej.

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyś usprawiedliwiony.
Wrzuciłem zdjęcia z avy na www.ava5de.jpg.pl
Ci wszyscy ludzie wokół nas to gracze Doomtroopera. Bodajże 17tu ich się zjawiło. Poprzedni turniej mieli 2 tygodnie wcześniej w Kraku i było ich 23...

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Sob Lip 25, 2009 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decado grał Klasykiem? Sporo tych graczy w Doomtropera. Kiedyś z brackim kupiliśmy sobie po starterze, ale nie zajaraliśmy się tym tak jak Dark Edenem, później. Teraz to maga ciężko by uzbierać konkretną talię, a pewnie większość zawodników DT na tych zdjęciach, musieli wydać, podobnie jak niektórzy z nas w DE, mały majątek. Ale dobrze, że Uniwersum Kronik jest nieśmiertelne!
_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skoq
Szeregowy


Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 50

PostWysłany: Nie Lip 26, 2009 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, Dungal - niektórzy sporo zapewne wydali na karty DT - w sumie w realacji do DE to DT ma ponad 3 razy tyle różnych kart...(1073 szt - jest co zbierać) Very Happy Liczę że DE też zgromadzi więcej graczy na kolejnym turnieju - i jeśli się nie pokryje z turniejem DT to postaram się być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum