Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stawik - talia na turniej 31 maja 2009

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Talie - Decks
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 7:29 am    Temat postu: Stawik - talia na turniej 31 maja 2009 Odpowiedz z cytatem

1 WIELKI HERETYK MARCUS

TALIA:
5 GOMORYJSKI KASTRAT
5 RAZYDA
5 PRETORIAŃSKI ŁOWCA

5 ZIEMIA ORNA
5 KOPALNIA
2 SKŁAD
2 CENTRUM DOWODZENIA
5 ZŁOŻE RUDY

1 PLAGA
1 ZDRAJCA!
1 CZAS POKOJU
1 UTRATA POTENCJAŁU
2 BRAK ŻYWNOŚCI
4 DOBROBYT
1 WYRZECZENIE
3 JA TO WEZMĘ
4 PRZEMYŚL TO JESZCZE RAZ
3 ZMIANA ROZKAZÓW
1 STRASZLIWA ULEWA
3 POSZUKIWANIE
5 BERSERK
1 SKUPIENIE
1 ZACZNIJMY OD NOWA
3 POTENCJAŁ
1 PRZEWAGA TAKTYCZNA
3 PRZELICZ TO
2 ŚMIERĆ Z OBŁOKÓW
3 UKRYTE BOGACTWO
2 SKROMNE ZWYCIĘSTWO
80

REZERWA:
1 JOSEF GABRIEL
1 MONTAGNE

5 ŻANDARM

1 SKARBIEC
1 NOTRE DAME
5 CYTADELA LEGIONU CIEMNOŚCI

2 BRAK PALIWA
2 ZALICZKA
1 NADEJŚCIE VALPURGIUSA
1 POSZUKIWANIE
3 SKROMNE ZWYCIĘSTWO
2 WYRZECZENIE
25

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Talia zwycięzcy! Miałem co do Ciebie rację, mówiąc mistrzu, w trakcie grania
Wink

Skomentuję, na ile pozwala mi jedna ręka. Bardziej zaskoczyć ta talia pomorskiej ekipy nie mogła! Testowaliśmy ją przed turniejem i kompletnie nie mogliśmy zrozumieć/przewidzieć Twojej taktyki Stawik, mistrzu.

Wielki Szacun, zastrzeliłeś mnie (i to dwa razy) , chociaż przyjemnie biło się tego skorumpowanego łysola Twisted Evil Legion jest zajebisty, ale ja wolę w czystej formie.

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Talia sprytna aczkolwiek grając bez żandarmów trochę mało woja ma, ale mimo tego jest groźna.

Dobrobyty spoko jeśli gra się z przeciwnikami, którzy mają mało wyrzeczeń lub nie posiadają konsekwencji, to dużo ułatwia. Inne karty dość dobrze zbilansowane i talia raczej ręki nie zapycha.

Już 2 raz z rzędu Stawik na turniej przygotował talię kombinowaną z 2 przynależności i jak się okazało spisała się bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Talia zaplanowana jest na 15 wojowników. W zamyśle miałem siedzenie na bramie i rzucanie Skromnych z kontry. Trzy Skromne w rezerwie i 3 Ukryte bogactwa w talii to ściema Wink Jednocześnie ci wojownicy przedstawiają taką siłę, że zawsze też najechać mogą.
Montaż i Gabriel w Rezerwie na wypadek takowych samych u przeciwnika. Zaczynając bez złota psułem sobie początek, ale również przeciwnikowi. Tak było w drugiej grze z Decado. A w trzeciej grze Montaż dla odmiany przydał się, żeby zaczynać ze złotem - Dungal miał Marcusa.
Kurde! Jednak fajnie się gra mając pełen sejf! Daje to przewagę!
Dobrobyty i Zaliczki wrzucałem do talii, jak przeciwnicy mieli mało Wyrzeczeń. W drugiej i trzeciej grze się przydały mocno. Gdyby przeciwnicy mieli po 5 Wyrzeczeń, dołączanki bym wywalił i wrzucił inne intrygi. No i były też przewidziane, jako odwrócenie uwagi od Valpurgiusa, bo jednak boli jak się wyżyłujesz na 10 złota i się go wyrzekną.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Talie - Decks Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum