Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Batalia w stolicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
decado
Sierżant


Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 190

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:09 pm    Temat postu: Batalia w stolicy Odpowiedz z cytatem

W ostatnią niedzielę spotkaliśmy się by trochę potrenować i udało nam się rozegrać dwie nawalanki. Póki jeszcze pamiętam odrobinę z tego co się działo coś naskrobię.

Gracze:
Anubis - koniki na Cainie plus garść rytuałów i patriarchów
Ironhead - rolnicy na Husseinie i obowiązkowo proroctwa czy inne cuda
Decado - legion na Marcusie, komplet jazdy i gommory

W pierwszej nawalance mieliśmy wszyscy kiepski start. U mnie brak stajni, Iron jakoś tak powoli się budował i cierpiał na brak kasy (w 2 lub 3 turze sterroryzowałem mu mennicę i odciąłem dwie kopalnie Twisted Evil ). Anubis też powolutku aczkolwiek stajnie zdaje się mu szybko doszły. Pierwsze PeZety zdobyłem ja, naleciałem mennicę Irona. To co działo się później chciałbym przemilczeć. Chłopaki zniszczyli mi doszczętnie krainę, zostałem tylko z odciętym złożem rudy. Podczas gdy próbowałem się odbudować udało mi się zdobyć jeszcze 8 PZ skromnym zwycięstwem. Anubis próbował zakończyć grę w jednej turze i szalał konikami, był blisko. Jednak to rolnicy Irona wygrali tą nawalankę.

Anubis: 31, Ironhead: 50, Decado: 16

W drugiej nawalance zmieniłem Marcusa na Montagne z plamistymi krukami, legionistami oraz bestalami i żandarmami. To była bardzo szybka rozgrywka. Podczas gdy ja się szybko rozbudowywałem chłopaki wykańczali się wzajemnie próbując zdobyć Pezety. Jak doszedł mi komplet miejsc i Notre skończyłem grę w jednej turze przy pomocy 5 żandarmów i jednego potencjału.

Anubis: 0, Ironhead: 0, Decado: 50

Kilka ciekawych akcji. Anubis dobiera karty i rzucam na niego Utratę Potencjału - w kartach na ręce ma również Utratę, którą bym za chwilę dostał Very Happy W drugiej grze Iron zagrał Sztuczkę na Anubisa i pozostawił go bez złota. Po czym Anubis zbierał po jednej sztuce złota co turę śmiejąc się, że może już zagrać Utratę i odrzucić jedną kartę a później nawet jedną anihilować. Wszyscy się śmieliśmy a tu nagle w kolejnej turze Anubis rzuca Utratę Potencjału na Irona Very Happy (została przemyślana ale mina Irona bezcenna Laughing )

Do następnej nawalanki Panowie, dzięki za grę Smile

_________________
Dark Eden Lives Forever Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum