Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dwie trójki pomorskie - Danek, Wicu, Jeremiasz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2009 9:48 am    Temat postu: dwie trójki pomorskie - Danek, Wicu, Jeremiasz Odpowiedz z cytatem

Wczoraj zagraliśmy dwie trójki. Wicu, Danek i ja.
Giery były przednie. Nawalaliśmy się ostro.
Danek oczywiście grał hordą - na samirze i pojazdach, Wicu sięgnął po templarsów na Montagnu z kupą złota i potencjałami terroryzmami itd., a ja tym razem wyciągnąłem rasputniców na Leitheusserze z 15stoma samolotami i pięcioma czołgami.

W pierwszej grze prawie od samego początku było ostro. Danek zaczynał i od razu miał warsztat. Dość szybko wykładał wojsko. Wicu też dość szybko się rozwinął i złota też sporo mu podchodziło. Ja nieco gorzej zacząłem bo choć wojownicy podeszli i intrygi też były spoko to miejsc nie było żadnych i musiałem kisić rękę.

Najazdy odbywały się prawie co turę. Trup ścielił się gęsto i wszędzie walały się wraki samolotów i czołgów...
...dość często też nawiedzały nas wybuchy bo Wicu miał sporo terroryzmów. Jakoś tak wyszło, że najczęściej wybuchały warsztaty Danka Wink
Wicu mimo, że wojsko miał ogólnie z dużo niższym wb od wojowników moich i Danka to nieźle wojował i zdobywał punkty także skromnie Smile

Graliśmy chyba ponad 3 godziny pierwszą partię. Każdy miał już sporo punktów i kombinował jak tu wygrać.
Wicu miał już 48pztó i zwycięstwo prawie w garści. Ale nadeszła moja tura, weszło sporo woja i wojna błyskawiczna. Chłopaki nie mieli się czym bronić więc oddali mi zwycięstwo.

wynik: Wicu 48, Danek 35, Ja 50.


W drugie grze było równie ciekawie. Zaczynał znowu Danek. Znów miał od razu warsztat a do tego jeszcze pole naftowe i wojaków. Wicowi nie podeszły karty więc skorzystał z daru ale i to nie pomogło. Mi też nie podeszły miejsca i średnio wojsko. Na szczęście miałem dobre intrygi.
Danek szybko rozbudował osadę. Miał sporo paliwa i złota a do tego jeszcze skład i kupę woja wspieranych przez intrygi.
Ponieważ Wicowi i mi nie szło za dobrze to jak tylko mieliśmy okazję cisnęliśmy Danka.
Chłopak szybko wyprztykał się z intryg ale bronił się dzielnie dłużej niż się spodziewaliśmy.
W końcu skończyły mu się intrygi i zaczął tracić swoje miejsca.
My zaczęliśmy się pomału rozbudowywać i rosnąć w siłę a Danek przez jakiś czas stał w miejscu.
Jak coś mu podchodziło do dostał ograbienie i musiał odrzucać karty bo ich nie wyżywiał.
W pewnym momencie Wicu poczęstował mnie melancholią. Na szczęście tylko na dwie tury. Potem wyciągnąłem wyrzeczenie i znów przeszedłem do ofensywy. Ale mimo, że gramy na ograniczenie braków do dwóch w talii to i tak dość często Wicu je wykładał. Ja starałem się ze wszystkich sił cokolwiek po najeżdżać ale za każdym razem moje samoloty się rozbijały.
Danek długo miał zero punktów, Wicu szybko zdobył ze 3 miejsca ja nie byłem gorszy i też ze 3 miałem.

Bitka była ostra Danek w ciąż będąc jeszcze w lekkiej biedzie najechał Wica ziemie orną i zdobył pierwsze pzty.
Ale przez to, że szybko na początku się rozbudował i mocno go pocisnęliśmy to talia mu się przewinęła gdy nasze były dopiero w połowie i wtedy zaczął wysypywać wojsko jak z rękawa. Broniliśmy się dzielnie, ja nawet myślałem przez chwilę, że uda mi się wygrać drugi raz ale niestety, Danek odbił sobie to co stracił na początku i pojechał nas praktycznie w jednym najeździe.

wynik: Wicu 26, Danek 50, ja 42.

Dzięki chłopaki za dobrą grę.
Szacun Smile

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum