Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

cztery czwórki w stałym pomorskim składzie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysÅ‚any: PiÄ… Kwi 03, 2009 8:01 pm    Temat postu: cztery czwórki w staÅ‚ym pomorskim skÅ‚adzie Odpowiedz z cytatem

W zeszłym tygodniu zagraliśmy w stałym składzie (we czterech).
Nie miałem jednak czasu wcześniej opisać tych gier.
Teraz nie pamiętam już szczegółów ale ile pamiętam to napisze.
Tamten dzień z całą pewnością należał do słabszej części naszej ekipy.
Jeśli dobrze pamiętam to Wicu zagrał triadom na gabrielu, Danek hordą na samirze a Dungal nie jak zazwyczaj legionem tylko triadą na cainie.
Ja oczywiście templariuszami - serennel + jazda.

Pierwsza gra była niezła dla wszystkich. Każdemu raczej dobrze podchodziły karty i wszyscy mieliśmy jakieś punkty.
Wygrał oczywiście Wicu co nie zdziwiło zbytnio nikogo Smile Danek również zebrał sporo punktów co nie było niczym nowym.

wynik: Wicu 50, Dungal 32, Danek 40, Ja 22.

Jednak to co działo się później zaskoczyło wszystkich Smile
Dungal nieco źle przygotował talię i dopiero w czasie gry okazało się, że spora część kart jakie miał jest całkowicie bezużyteczna.
Przebudował więc dość znacznie talie ale przez wzgląd na wcześniejsze gry i tą złą konstrukcję talii nie doceniliśmy go i to zgubiło nas wszystkich :/

Druga gra była także dość zacięta. Dungal mocno szalał i zdobywał punkty. O dziwo w tej grze Wicu nie zdobył ani jednego punktu a Danek najechał

zdaje siÄ™ tylko jedno miejsce.
Bo zaciętym boju ku zdziwieniu wszystkich wygrał Dungal.

wynik: Wicu 0, Dungal 50, Danek 13, Ja 26.

W trzeciej grze Było jeszcze gorzej. Dungal poszedł za ciosem. Tym razem zawziął się i co turę cisną mnie. Wicowi i Dankowi nie szło najlepiej a

ja nawet jeśli wyciągałem jakieś lepsze karty to zaraz się ich pozbywałem bo Dungal ciągle mnie atakował i najeżdżał.
Ta partia była bardzo szybko i należała do Dungala.

wynik: Wicu 9, Dungal 50, Danek 9, Ja 0.

Udało nam się zagrać jeszcze jedną grę.
Tym razem było dużo lepiej i wszystkim dobrze szła karta. Znów padło sporo udanych najazdów i każdy zebrał sporo punktów.
Dungal w końcu musiał uznać wyższość wszystkich przeciwników bo tym razem zebrał najmniej punktów ale i tak nastukał ich sporo.
A wygrał tym razem Danek.

wynik: Wicu 36, Dungal 29, Danek 50, Ja 35.

Niestety mi nie udało się wygrać ani razu :/ I tego dnia ogólnie najsłabiej mi szło.

Wczoraj też zagraliśmy ale o tym już w innym poście.

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum