Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pomorskie solówki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 11:23 pm    Temat postu: pomorskie solówki Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zagrałem z Dankiem trzy solówki a jakiś czas temu zagrałem z Dungalem jeszcze dwie - postanowiłem napisać o nich tyle ile pamiętam.

Z Dungalem grałem serennelem z bestalami, żandarmami i jazdą typu drapieżniaki i rogate serrety przeciwko jego piechocie legionu.
W pierwszej grze Dungal szybko zyskał przewagę i mimo, że mocno się broniłem to jednak mnie rozjechał. Nie pamiętam wyniku chyba do zera.

wynik: Dungal 50, Ja Chyba 0

W Drugiej grze już szło mi lepiej ale gra była długa i zacięta. W końcu jednak pokonałem legion Dungala.

wynik: Dungal (nie pamiętam, chyba najechał jedno miejsce), Ja 50


Z Dankiem zagrałem dwie pierwsze gry tą samą talią co z Dungalem, wzbogaconą o jakieś 3 karty ale i pozbawioną o kilka.
Danek zagrał wodzem hordy ale tym razem nie był to abdul ale samir wyposażony w przeróżne pojazdy.

Pierwsza gra dość długo ciągnęła się monotonnie. Dankowi nie podchodził warsztat a poza jedną sztuką błogosławionej łzy nie żadnego wojownika nie będącego pojazdem. Ale na jego szczęście mi nie podchodziły ani stajnie ani silna piechota. Próbowałem najeżdżać jak tylko miałem okazje ale w większości przypadkach napotykałem opór. Jakieś punkty udało mi się jednak zdobyć.
Po pewnym czasie w końcu wyszedł warsztat i zaczęły się naloty. Ja miałem pecha bo stajnie nie podeszły mi ani razu w całej grze :/
Ale moja piechota się rozkręciła i jakoś pomimo sporych strat w osadzie udało mi się wygrać.

wynik: Ja 50, Danek 38

Druga gra była ciekawsza. Tym razem warsztaty ścieliły się gęsto i naloty uprzykrzały mi życie.
Stajnie podeszły zbyt późno by móc skutecznie odpierać ataki. Przez chwile moje drapieżniaki mnie broniły ale Danek dość szybko się z nimi rozprawił. Broniłem się ile mogłem ale musiałem uznać jego wyższość w tej partii.

wynik: Ja 23, Danek 50

W trzeciej grze zmieniłem talię na montagna zaczynającego od nowa.
Ta gra była najdłuższa. Głównie za sprawą mojej talii. Danek szybko wyłożył warsztat i sporo lotników ale dzięki konstrukcji mojej talii nie miał czego nalatywać więc tylko gromadził "samoloty". Ja szybko wyłożyłem skarbiec, notre i obóz. Wkrótce potem pojawił się skład i szpital.
Jednak puki nie miałem obozu to wozy bojowe bystre Danka dawały mi się we znaki. Ich zdolność dwukrotnego ataku skutecznie zmniejszała liczebność mojej armii i nawet mając szpital musiałem kombinować, żeby zawsze mieć przewagę liczebną.
W końcu na moim obozie pojawiło się kilka znaczników i już nie miał Danek za wesoło. Ale udało mu się (chociaż nie wiem jakim cudem) najechać mój obóz szkoleniowy i na chwilę pogrążył mój misterny plan. Jednak zaraz potem wyciągnąłem kolejne dwa obozy i zacząłem zbieraz znaczniki od nowa.
Danek jeszcze bronił się wysadzając mój skład w powietrze ale i to mnie nie zatrzymało. Gdy urosłem ponownie w siłę wziąłem sprawy w swoje ręce i zacząłem systematycznie dokonywać najazdów i w końcu wygrałem. Dankowi udało się jeszcze gdzieś pomiędzy zdobyć 2pzty skromnym na moim legioniście Smile

wynik: Ja 50, Danek 13

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum