Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie mieszkacie ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ephraed
Szeregowy


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 58

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 11:47 pm    Temat postu: Gdzie mieszkacie ? Odpowiedz z cytatem

Nie byłem pewny gdzie umieścić ten temat więc proszę o tolerancje.
Chodzi mi o to że faktycznie jest Nas garstka i nawet Tu na "głównym" forum DE nie mogę się dowiedzieć czy gdzieś w okolicy jest inny DarkEdenowiec.
Ładnie wszystkich Proszę wypełnijcie w swoim profilu okienko "Skąd", a Admina by po włączeniu okna "Użytkownicy" nie wyświetlało np. rubryczki "Strona www" tylko właśnie Adres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do rubryki Strona WWW to niestety inaczej tego nie mogę wyświetlić Smile adres strony wyświetla się w lewym dolnym rogu przeglądarki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ephraed
Szeregowy


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 58

PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wicu chodzi mi o to że klikam na "Użytkownicy" i nie ma Tam rubryki z "Skąd" (a wiem że może być bo na innych podobnych forach jest). Nie chce przeglądać wszystkich postów żeby zobaczyć kto skąd jest, wszystko powinno być w jednym miejscu.
Sorry że marudzę ale to ułatwi nam kontakty poza forum.

Exclamation Exclamation Exclamation THANKS Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 3+3 =


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum