Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dungal vs. Jeremiasz vs. Danek vs. Wicu - 4 godz. grania :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 12:25 pm    Temat postu: Dungal vs. Jeremiasz vs. Danek vs. Wicu - 4 godz. grania :) Odpowiedz z cytatem

W końcu, po 2-u tygodniowej przerwie znów zagraliśmy we 4-ch.
Planowaliśmy rozegrać przynajmniej 3 gry ale udało się rozegrać tylko jedną partię, za to bardzo ciekawą chociaż długą bo graliśmy przeszło 4 godziny.

Rozpoczynał Dungal swoim legionem na Marcusie - jak zawsze silne wojo odrazu na ofens. Po nim byłem ja - Montagne kupa legionistów obóz szkoleniowy i 5x zacznijmy od nowa.
Po mnie grał Danek - jak zawsze Abdul i kupa bydła.
A na końcu Wicu także hordą tyle że na Hussainie - bydło + proroki z proroctwami.
Od początku wszystkim szło dość nieźle. Szybko padły pierwsze punkty i po kilku turach już każdy miał coś ugrane. Ja dość szybko wyłożyłem pierwszy obóz szkoleniowy ale nie podeszło mi notre dame mimo, że w swojej turze zagrałem 2 razy zacznijmy od nowa. Przez to musiałem odrzucić z 8 wojowników i dzięki temu Wicu pojechał mój obóz. Bez notre trwałem jeszcze przez chwile i straciłem kopanlnie którą najechał Dungal. W między czasie Danek też coś najechał, chyba u Wica stajnie i ziemie.
W końcu podeszło mi notre i jeszcze kilka ciekawych miejsc i mogłem zacząc się bronić - bo na ataki i najazdy jeszcze miałem zbyt mało wb.
Ale miałem kilka kruków w tali które naleciały najpierw ziemie Dungala. Potem jeszcze najechalem skład Wica. On w między czasie jeszcze też coś najechał, chyba jakąś kopalnie u Dungala lub Danka bo miał 21pztów.

Później każdy wykładał coraz więcej wojowników ale zaczęły lecieć przeszkadzajki ode mnie i Dungala na przemian. Straszliwe, pacyfiście itp.
W całej grze 5 razy pojawiła się plaga i chyba tylko raz została przemyślana.
Sporo wojów przez te plagi zeszło - co widać na zdjęciach Smile
Ja sukcesywnie nie wykonywałem akcji i w końcu moi legioniści zaczęli liczyć się w tej rozgrywce. Każdy miał sporo złota więc jak wszedł komuś potencjał to szalał. Ja sam najeżdżałem jednym krukiem z potencjałem.
Wicu liczył na naszą wolę ale Danek miał prawie przez całą grę wyłożone konsekwecje i Wicu kisił wole na ręku. Wykładał tylko inne proroctwa.

Pod koniec gry każdy miał szansę wygrać.
Trzeba było się ostro bronić. Ja znów nie wykonałem akcji i moi legioniści mieli już 10WB!.
Danek próbował wygrać. Wziął prawie wszystkich wojowników do oddziału zostawiając sobie tylko uroxa na bramce ale dostał chyba od Wica brak żywności czy coś i się rozczarował. Wtedy Wicu chciał wykorzystać to, że Danek się odsłonił i chciał na nim nabić punkty ale najpierw Danek użył potencjał a potem ja zdrajcę i jemu też się nie udało.
Wtedy Dungal wysypał się w wojowników bo wicu miał pustą bramkę.
Jednak Dungal po przesunięciu wszystkich wojowników na oddział nie zaatakował na wszelki wypadek dzihada z bramki Danka i odrazu chciał najeżdżać Wica ale on miał zmiankę i przeniósł sobie jednego woja uniemożliwiając tym samym najazd na swoją krainę.
Wtedy Nadeszła moja tura. Brakowału mi 19stu punktów bo wcześniej jeszcze najechałem stajnie Wica. Dałem wojowników na ofens.
Zabiłem dżihada z bramki Danka. Wziąłem 4 legionistów z 10WB każdy na ziemie orną Danka. Poleciał jakiś zdrajca ale to było za moło. Chłopaki nie mieli więcej czym się bronić bo przewagi taktyczne były za słabe na legionistów i pozostałych 4 moich wojowników najechało jeszcze kopalnie i to był już koniec.

Wynik: Dungal 20, Jeremiasz 50, Danek 22, Wicu 37.

Dzięki chłopaki za grę.
Czuję jednak niedosyt - jedna gra to za mało Very Happy



chłopaki zamieśćcie swoje zdjęcia Smile

_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum