Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden
Forum fanów karcianki Dark Eden
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pomorska nawalanka we 4-rkę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 10:15 pm    Temat postu: pomorska nawalanka we 4-rkę Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy dziś 4rkę.

Danek, Wicu, Dungal i ja (Jeremiasz).
Danek zagrał hordą na abdulu, Wicu konikami triady wspomaganymi patriarchami z żeglarzami na Gabrielu, Dungal starym dobrym Legionem na Markusie a ja oczywiście templariuszam na Montagne.

Rozgrywka była dość długa, ale interesująca. Cały czas coś się działa bo wszyscy graliśmy dość ofensywnie. Nawet ja moimi templarsami potrafiłem dopiec przeciwnikom mimo, że miałem wojowników z najmniejszym WB.

Wszystkim chyba dobrze podchodziły karty. Walki były praktycznie w każdej turze, nie licząc tych w których padały straszliwe ulewy.
Już od pierwszej tury każdy miał jakieś miejsca i dobrych wojowników.
Wicowi odrazu podeszły stajnie, Dankowi odrazu ziemie, mi odrazu notre.
Dungalowi troszke gorzej ale też jakieś złoże rudy było i chyba kopalnia więc też miał jak wykładać wojów.
Mi pierwszemu i to dość szybko udało się zdobyć pierwsze punkty na złożu rudy Dungala. Później bardzo długo wszyscy nawzajem się mocno powstrzymywaliśmy i tylko Dankowi jeszcze udało się najechać wodza Dungala nawet ze 2 albo 3 razy ale tylko raz wziąl PZty a tak to okradał go ze złota i Dungal nie bardzo mógł się rozwijać.
Ja cały czas miałem dobre branie. Zbilanosowany miałem stosunek intryg do wojowników, także mogłem spokojnie grać w miarę ofensywnie.
Przez długi czas nik nie zdobył punktów ale trochę za bardzo pozwoliliśmy rozszaleć się Wicowi który wybudował naprawdę olbrzymią osadę. Miał skład i sporo złota. Dożo brał kart i trudno go było zatrzymać. Naszczęście jak to zwykle mamy w zwyczaju Dungal i Ja mieliśmy sporo przeszkadzajek więc go powstrzymywaliśmy przez czas jakiś dość skutecznie.
A w tym czasie Danek strała się mu swoją jazdą wytłuc jego liczną jazdę i nawet mu się to udało ale zaraz potem wicu wyciągnłą znowu dużo wojakó i też zrobił rzeźnię Dankowi.
W całej grze poleciała tylko jedna plaga - moja. Danek wogóle nie miał plagi, Dungalowi ja najpierw przemyślałem plage a potem Wicu mu ją anichilował utratą a Wicu jakoś nie kwapił się zagrać plagi choć naprawdę mocno go na to namawialiśmy Wink

W końcu Wicu urósł tak w siłę, że ledwo go powstrzymywaliśmy. Zaczął nas rozjeżdzać, wszędzie było pełno kawalerii, i już we 3ch zaczęliśmy sobie pomagać, jakoś udało się pokrzyżować Wicowi plany i zabrakło mu 4 punktów do wygranej w jednej turze... jednak to pomaganie sobie nas zgubiło... Danek wykorzystał to, że nastawiamy się z Dungalem przeciwko Wicowi i zaczął szaleć swoją hordą. Próbował mnie najechać ale mu się nie udało, jednak na Dungalu nabił sporo punktów - miał już 39 to jednak było wszystko co mógł zrobić.
Potem Wicu wyciągnął jeszcze więcej woja i dostał ode mnie pacyfistę na najazd ale mial skromne i wygrał.

Mimo, że niedawno skończyliśmy to nie pamiętam zbyt dużo szczegułów.
Ale gra był zajefajna... dzięki wielkie za gre chłopaki i szacun.

wynik: Danek 39, Jeremiasz 18, Dungal 0, Wicu 50.

A dla tych którzy są ciekawi zamieszczam fotki - trochę nie ostre bo robione telefonem ale lepsze takie niż żadne Smile (jeszcze jakieś Wicu chyba ma to może zamieści)



_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały Wicu, jeden na trzech i wygrywa Wink
Ale fajowaa gra. Łoj, łoj, już nie pamiętam kiedy ostatnio grałem nawalankę czwórkę.
Dzięki za relację Jeremiaszu.

_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak gra była ostra Smile stajnie powiedzmy że mi weszły w pierwszej turze bo ich poszukałem Smile chłopaki dość ostro mnie cisnęli od początku, danek rzucał szały na moją jazdę, która wybijała się nawzajem, Jeremiasz dawał mi kłopoty z księgami żebym nie dobierał woja.
Przemek tradycyjnie zaczął od postawienia woja na ofensie ale później nie szło mu już tak dobrze po tym jak został pozbawiony złota.
Z ciekawszych akcji pamiętam najazd Jeremiasza na Dungala, kopalnia 10 wb najeźdźcy 14, Przemek rzuca 2 przewagi taktyczne robi się 16:14 Jeremiasz też rzuca przewagę i jest pewien zwycięstwa Smile w tym momencie Przemek wyciąga 3 przewagę i kasuje mu chyba ze 4 wojowników Smile ogólnie Jeremiasz w walkach też sporo woja stracił atakując grupkami na gomory Przemka albo uroxy Danka i jak nie berek poleciał to szarża Smile
Chłopaki bronili się dzielnie w ostatnich turach jak zacząłem szaleć z wojem. Zresztą talia później przewijała mi się w 2 tury więc było samo wojo i rytuały i parę innych commonówSmile W ostatniej turze powstrzymywałem jeszcze Danka 2 zmiankami co uniemożliwiło mu zdobycie odpowiedniej ilości pztów.
A co do skromnego to była dość śmieszna historia. Miałem skupienie i do tego znad krawędzi i skromne. Wiedziałem, że będę musiał się 'skupić' za chwile i zastanawiałem się co zanihilować. Myślę sobie dobra żeby nie dostać do zera zostawię skromne i anihilowałem znad krawędzi przy zagraniu skupienia Smile okazało się to bardzo dobrym posunięciem Smile
Dzięki chłopakom za grę i szacun jak zawsze, w środę kolejna ostra naparzanka nas czeka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dungal
Generał


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 634

PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra była konkret, mimo, że nie zdobyłem punktów bawiłem się w najlepsze Very Happy Wicu jest zawsze był mocny, i wiem, że jak już się rozwinie, to na ogół wygrywa. Na fotkach widać ile miał tego ciężkiego, rozpędzonego bydła, którego nie mogliśmy powstrzymać. Po prostu jakaś nienormalna rzeźnia! Very Happy
Danek grał bardzo dobrze z tymi kartami co miał, często skupiałem się by nie rozwinął się zanadto, bo chyba byśmy z Jeremiaszem tylko obserwowali, jak rozjeżdżają nasze ziemie i Przywódców.
Jeremiasz udoskonalił swoją talię znacznie od turnieju i daje się ona we znaki coraz bardziej - bardzo mnie to cieszy, że gra coraz ofensywniej.

Jutro kolejna dawka emocji, biorę swoich koksów, czeka nas koledzy niezła impreza.

Szacunek i podziękowania!

_________________
Temu dzid? !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeremiasz
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 975

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Ciekaw jestem co ty tam Dungalu przygotowałeś nowego.. mogę się tylko domyślać Wink ale i ja nie siedziałem z założonymi rękami czekając na kolejną batalię. Też mam kilka asów w rękawie... ciekawe tylko czy się sprawdzą Wink
_________________
http://wydrukionline.com.pl



http://darkeden.pl, http://grafik.gda.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stawik
Generał


Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1422

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki, jak zbieracie się we 4, to zachęcam Was do zagrania drużynówek. Najlepiej x3, 'każdy z każdym'.
_________________

Czekaj, czekaj, Przewaga taktyczna!
Ach, marsza?kiem by?....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wicu
Bad Boy


Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 282

PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawik napisał:
Chłopaki, jak zbieracie się we 4, to zachęcam Was do zagrania drużynówek. Najlepiej x3, 'każdy z każdym'.


Aż tyle czasu to my na granie nie mamy Smile no i jest jeszcze ten problem, że drużynówki są bardzo podobne do solówek, jeśli jedna strona się rozwinie to druga ma duży problem, żeby coś ugrać. No ale pożyjemy zobaczymy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dark Eden - Forum fanów karcianki Dark Eden Strona Główna -> Batalie - Battles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum